Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dokładka zderzaka przód ze zwykłej na s line i zderzak tył


wojthass

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chłopaki , zerwałem wczoraj dokładke zderzaka z przodu... Wiem, wiem... Troche sie uszkodziła i nie zamierzam jej juz zakładać. Myśle o dokładce s-lina, tylko czy podejedzie do mojego zderzaka? Wiem ze ramke z kratka dolna inna bede potrzebował, halogeny i plastiki na nie.. Znalazłem dwa linki, troche się różnią wiec który lepiej wziąść ?

1

ZDERZAK SPOJLER S-LINE DO AUDI A4 B6 MAŁYSZ!!! (2788012432) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

2

Audi A4 B6 S-Line spoiler zderzaka przód (2806145731) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

No i zderzak tył przy okazji też by można.. Co myślicie o tym? To już powinno podejść bez problemu

Audi A4 B6 s-line zderzak tył sedan super stan (2795611439) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Później już tylko listwy... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej wole skompletowac, slyszalem ze kompletny przod moze kosztowac do 2000 jeszcze ze spryskami.. kratki boczne na alledrogo sa po 100zl/szt i zostaje tylko srodkowa. Tylko czy sama dokladka bedzie pasowac..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko na części- chyba ze cię pili i nie możesz bez kratek jezdić- najdroższa jest środkowa- używka to 350 (przeciętna cena) ale można upolować taniej.

co do tyłu to chyba wziąłbym samą dokładkę w aso chyba jest ok 700zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej wole skompletowac, slyszalem ze kompletny przod moze kosztowac do 2000 jeszcze ze spryskami.. kratki boczne na alledrogo sa po 100zl/szt i zostaje tylko srodkowa. Tylko czy sama dokladka bedzie pasowac..

ja miesiac temu z kratka środkowa cały kupiłem za 1000zł wiec do 2k jeszcze bardzo daleko.. ogólnie kalkuluj tak by zmieścić się koło tysiaka z kratkami jeśli tak się nie uda nie warto kombinować z samą dokładką :wink: a tylni dzwoń od ręki bo jutro nie będzie :wink:

---------- Post dopisany at 21:16 ---------- Poprzedni post napisany at 21:12 ----------

proszę to naprawdę dobra cena :decayed: ja bym brał od razu :wink:

AUDI A4 S-LINE S LINE WROCŁAW (2812716371) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

---------- Post dopisany at 21:18 ---------- Poprzedni post napisany at 21:16 ----------

też się nad tym zastanawiam, bo nie wiem, czy kupić zderzak bez kratek i go cierpliwie kompletować, czy tylko samą dokładkę.

czy to prawda, że halogenów nie trzeba zmieniać?

nie trzeba pasują idealnie :) co do samej dokładki jest sporo roboty i kratki halogenów trzeba montować np na wkręty... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten zderzaczek jest bez spryskow takze odpada. Dlatego jak bym wzial dokładke samą bo zderzak mam ok to by nie wyszlo drożej niż 1000, czemu kratki do halogenow trzeba na wkrety montowac? nie mają zatrzasków? Predzej mysle ze halogeny trzeba inne bo chyba niżej są troche.

A tył zależy mi na całym bo moj ma pajęczynke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

450/500zł za spojler przedniego zderzaka to żadna rewelacja... Ten kompletny zderzak przedni byłby idealny gdyby nie fakt, że brakuje mu sprysków dla Twoich ksenonów.

Zderzak tył 800zł też bez rewelacji - ale to już bliżej standardowej ceny. Pomyśl jednak nad wersją bez otworów na dyfuzory - chyba, że planujesz swap wydechu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zderzak od s4 kupilem za 400zl z przesylka, kratki boczne bez halogenow po 120zl sztuka w ASO, klapki do spryskow chyba byly po okolo 60zl, zostaly jeszcze do dokupienia 2 grile i halogeny, ale to w grudniu:wink: wszystko wyjdzie w okolicach 1,5-2k...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...