Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż Chromowanych listw w avancie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Jak dobrze ją przykleisz to nie będzie to zauważalne. Też z początku tak myślałem ale wyszło git. Szyby sam wklej bo to banalnie proste:kox:

Opublikowano

Już wszystko zrobione. Mam znajomego szklarza to za piwo mi to zrobił. Listwy wkleiłem jednak. Ale przy jednej miałem urwana ta blaszkę na narożniku i delikatnie odstaje ale nie ma tragedii. Ogólnie z efektu zadowolony jestem. Chociaż nie ukrywam że na początku się bałem za to ruszać.

Opublikowano
  • Autor
Już wszystko zrobione. Mam znajomego szklarza to za piwo mi to zrobił. Listwy wkleiłem jednak. Ale przy jednej miałem urwana ta blaszkę na narożniku i delikatnie odstaje ale nie ma tragedii. Ogólnie z efektu zadowolony jestem. Chociaż nie ukrywam że na początku się bałem za to ruszać.

No ja też miałem wątpliwości ale efekt końcowy bezcenny :kox:

Opublikowano

Ja jeszcze dałem słupki w połysku i naprawdę auto się wiele lepiej prezentuje.

Opublikowano
  • Autor
Ja jeszcze dałem słupki w połysku i naprawdę auto się wiele lepiej prezentuje.

no ja słupki miałem w połysku :kox:

Opublikowano

No bo ty masz polifta a ja nam przed lifta to miałem matowe

Opublikowano

zawsze można zmienić na połysk:wink:

Opublikowano

foty foty jak wyszło a nie o połyskach gadacie :wink:

Opublikowano
  • Autor

jak tylko lustrzanka mi dojdzie to wcisnę kilka fotek:kox:

Opublikowano

Ja muszę najpierw auto umyć :-P

---------- Post dopisany 10-07-2013 at 01:09 ---------- Poprzedni post napisany 09-07-2013 at 13:54 ----------

U mnie tak to wyszło :kox:

DSC_0698.jpg

DSC_0699.jpg

Opublikowano
  • Autor
Ja muszę najpierw auto umyć :-P

---------- Post dopisany 10-07-2013 at 01:09 ---------- Poprzedni post napisany 09-07-2013 at 13:54 ----------

U mnie tak to wyszło :kox:

http://s14.postimg.org/m9nzpbc59/DSC_0698.jpg

http://s14.postimg.org/8vfi70uv1/DSC_0699.jpg

:git: od razu inaczej bryka wygląda :wink:

Opublikowano
:thumbup1: super
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

szkoda że fotki w pierwszym poście nie działaja. Będę brał się u siebie za chromy i myślałem że coś zobacze a tu fotki nie banglaja....:(

Opublikowano
  • Autor

o! tego nie zauważyłem :facepalm: podeślę jak je tylko znajdę:D

Ok. co miałem to wstawiłem. każdy pewnie wie jak rozebrać boczki bagażnika :kox:

Wstawiłem również zdjęcia auta z założonymi chromami :lol1:

Mam nadzieję że temat przyda się nie jednej osobie :wink:

Jak by ktoś miał jakies pytania to na priv pisać.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.