Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż Chromowanych listw w avancie


admin20

Rekomendowane odpowiedzi

tzn. że masz same listwy oderwane od uczelki, jeśli tak to lipa trochę bo tego nie zamontujesz żeby do było jak ori, musisz mieć całe uszczelki z chromami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn. że masz same listwy oderwane od uczelki, jeśli tak to lipa trochę bo tego nie zamontujesz żeby do było jak ori, musisz mieć całe uszczelki z chromami

Pablo_juz Ci fote robie

---------- Post dopisany at 21:51 ---------- Poprzedni post napisany at 21:46 ----------

IMAG0380.jpg

---------- Post dopisany at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany at 21:51 ----------

Jeslo faktycznie jest jak piszesz to lipa straszna !! a chialem je teraz montowac na wolnym :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to wygląda, że rzeczywiście masz same gołe listwy, ogólnie możesz próbować to zamontować ale powiem Ci, że trochę możesz się narobić bo i tak musiałbys zdemontować te listwy czarne które masz i próbować to jakoś wkleić, ciężko mi Ci coś więcej podpowiedzieć...

a czemu kupiłeś same listwy bez uszczelek ? jak masz komplet to demontujesz stare nitujesz te nowe i masz jak z fabryki

taki komplet musiałbyś mieć tylko, że wersji do kombiaka

View image: IMG 7989

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wlasnie cały zestaw a avanta tylko nie zalapalem sie ze dolne są bez uszczelek a moje nie podejda .

Dostałem to od Jawora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie. Będę u siebie montować ramki ale muszę sobie jechać je zdemontować i mam pytanie czy taki nóż zda egzamin do wycięcia szyb? http://www.karba.com.pl/noz-do-wycinania-szyb-samochodowych-yato.html czy lepiej linka to wycinać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie. Będę u siebie montować ramki ale muszę sobie jechać je zdemontować i mam pytanie czy taki nóż zda egzamin do wycięcia szyb? NÓŻ DO WYCINANIA SZYB SAMOCHODOWYCH YATO - e-sklep KARBA narzędzia i maszyny do obróbki metalu oraz drewna, warszta garaż, oświetlenie, pneumatyka i wiele innych. czy lepiej linka to wycinać?

kupilem linke ale jest hu.....a wcina si w usczelke to od strony zewnetrznej. ja wyciolem zwyklym nozykiem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może tym nożem by poszło. Muszę podjechać do szklarza zapytać jak on to robi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może tym nożem by poszło. Muszę podjechać do szklarza zapytać jak on to robi?

zwykly nozyk do tapet troszke sily i kilka razy poprawialem przejazd nozem w tym samym miejscu i tyle odeszla i malina :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierwszą z szyb wycinałem drutem do wycinania szyb i cięzko szło. drugą stronę wyciąłem nozykiem do tapet i wyszło lepiej i szybciej niż tym drutem:P też miałem gołą listwę ale ona pasuje do zwykłej uszczelki, tylko trzeba ją przykleić na klej do wklejania szyb:) mi wyszło jak w oryginale:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to elegancko. Do szyb zabiorę się z nożykiem. Jest kolego jeszcze coś na co uważać? Na co zwrócić uwagę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwróć uwagę na uszczelkę górną i tylną szyby, tnij przy samej karoserii żeby nie przeciąć tych uszczelek:D reszta to banalnie proste. A i najlepiej odchyl sobie podsufitkę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra chłopaki pytanie za 100 punktów. :-P te chromy z polifta pasują do przedlifta. Bo byłem kupiłem a teraz się zastanawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to po niedzieli do dzieła. A powiedzcie mi jak montowaliscie listwe na tylnej szybie. Bo ta oryginalna ma zaczepy. A da się ta uszczelkę przełożyć? Czy trzeba wkleić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uszczelka jest razem z szybą i raczej wklejenie Ci zostaje albo zmiana szyby;p Ja zrobiłem wklejenie i jak oryginał wyszło:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mam tą szybę razem zuszczelka ale moje mam przyciemniane i to takie nie typowe. 'Black Steel' czy jakoś tak. Ale to już było. Kriss mówił że to tak się nazywa i szkoda mi trochę tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mam tą szybę razem zuszczelka ale moje mam przyciemniane i to takie nie typowe. 'Black Steel' czy jakoś tak. Ale to już było. Kriss mówił że to tak się nazywa i szkoda mi trochę tego

jesli szkoda to porostu wez listwe tylnego okienka przyklej do uszczelki i tyle :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie już nam prawie wszystko założone. Jutro jadę wkleić szyby. Ale mam pytanie do osób które przyklejaly te listwy do szyb. Nie odstaje ta listwa trochę bardziej od reszty. Chodzi o łączenie z górną częścią. Bo tak przymierzalem to wygląda mi że będzie trochę odstawalo. Czy poprostu trzeba coś przyciąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...