Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Głośniki przód


Rekomendowane odpowiedzi

podpinam się do prośby EMil16 co możecie zaproponować do 150-200 PLN za głośniki 16 cm łącznie z tymi dystansami ? mój sprzęt to pioneer deh4000ub. :wink: Będę wdzięczny za linki do aukcji z głośnikami i dystansami :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod 16ki nie ma dystansów w sprzedazy, ponieważ ich montaż wymaga sporych przeróbek:wink: masz wszystko w warsztacie opisane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki pomożecie ?:wink:

szukaj czegos do głębokosci 60mm, a dystanse sam musisz zrobic, nie ma w sprzedazy takich dystansów pod 16cm

są tylko dystnse 13cm do B5, pełno tego na alegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie samemu idzie zrobic takie dystanse. Najlepiej z plyty MDF. Nie ma az takiej tragedii z rezaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam zmiar kupic na przód głośniki do mojej a4(taki spóźniony prezent od mikołaja dla niej)

i wybrałem dwa zestawy głośniczków i moze powiecie które lepiej kupic. Oto linki:

1. HERTZ DIECI DSK130 GŁOŚNIKI 13 CM WYPRZEDAŻ (2828756433) - motoAllegro

2. POWERBASS S-5C ZESTAW ODSEPAROWANY KURIER GRATIS (2792272704) - motoAllegro

i może Wy macie jakies poropozycje. jestem otwarty na wszystko.. moge wydać max 250zł..wiem ze szału za tą kase nie zrobie ale zawsze to coś.Bardzo prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok panowie.tez myslem o tych hertz,a zadnej tuby ,wzmazniaczy nie chce.a co do glosnikow ori to jest pelno na aĺlegro ceny jak dobrze pamietam od 20zl w gore za sztuke..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowy nie.uzywka.zanim napisalem tamtego posta to kolezanka napisala o tych nowych i nie zauwazyłem tego.a nowy to pewnie z 50zl to minimum i tylko w ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam u siebie wsadzone Hertze DSK130 i gra to masakrycznie słabo na radyjku Pioneer. Włączone podbicia basu i inne cuda i poza latającą jak głupia membraną żadnych niskich tonów tam nie ma :facepalm: . Gdyby nie to, że oryginalne papierówki mi się rozpadły to pewnie bym je wsadził z powrotem bo miały choć trochę niskich tonów. Wiem, wiem że powinienem wygłuszyć drzwi, zamontować głośnik w dystans to pewnie by to grało, ale zamiast wydawać kasę na maty kupiłem tanią skrzynię Magnata B30 + jakiś prosty wzmak i wtedy zaczęło to przypominać muzykę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod samym radiem trzeba tam ładować cos mało watowego, żeby jakosgrało porównywalnie do fabrycznych, noi wygłuszenie, bo te drzwi to tragedia, ja miałem przez chwile jakieś głosniki pioneera 16ki, w audi grały bardzo słabo(brak basu) sprzedałem je do kumpla starej laguny, całkowicie inny dzwięk, a radio porównywalne mamy:thumbdown: takze trzeba dobrze drzwi przygotowac pod nowy głosnik by róznica była zadowlająca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli w skrocie trzeba wygloszyc drzwi a potem glosniki?macie moze namiary gdzie taka mate wygluszajaca kupie?jakis link itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...