Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mandat zimową porą

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

spoko, jeszcze miesiac , dwa , kasa bedzie, to sie zaczne rozgladac :D ciekawi mnie mina kumpli z roboty i kierownictwa, gdy bede ladowal na dachu firmy ^^

Opublikowano
spoko, jeszcze miesiac , dwa , kasa bedzie, to sie zaczne rozgladac :D ciekawi mnie mina kumpli z roboty i kierownictwa, gdy bede ladowal na dachu firmy ^^

:grin::thumbup1:

Opublikowano
spoko, jeszcze miesiac , dwa , kasa bedzie, to sie zaczne rozgladac :D ciekawi mnie mina kumpli z roboty i kierownictwa, gdy bede ladowal na dachu firmy ^^
będziesz lądował na dachu psychiatryka bo niebawem tam się szybko znajdziesz :banan: tiry zamulają a ty swoim puntem ile średnio w zimie jedziesz jak jest szklanka? 30-40km/h driver się znalazł :kwasny: i nas będzie uczył fachu
Opublikowano

jak jest szklanka to wolno, ale oni tak jezdza nawet jak droga sucha, odsniezona, posypana....widze ze ladnego bulwersa ludzie lapia, to jest internet ludzie....:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Opublikowano
jak jest szklanka to wolno, ale oni tak jezdza nawet jak droga sucha, odsniezona, posypana....widze ze ladnego bulwersa ludzie lapia, to jest internet ludzie....:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

bo pierdzielisz jak potluczony to ile bys chcial zeby jechal 40 tonowy zestaw :facepalm:

Opublikowano

Klysek dobrze gadasz,polać Ci :decayed:

Opublikowano

tiry na tory!!!!:thumbup1::thumbup1:

Opublikowano
tiry na tory!!!!:thumbup1::thumbup1:

Dokladnie ! :D

troll-dad-sticker_s14.jpg

Opublikowano

a np. telewizory będziecie rowerami do sklepów wozić :grin:

Opublikowano
a np. telewizory będziecie rowerami do sklepów wozić :grin:

sebul bedzie punciakiem rozwozil :grin:

Opublikowano
a np. telewizory będziecie rowerami do sklepów wozić :grin:

sebul bedzie punciakiem rozwozil :grin:

Po 3 sztuki, no chyba że zaopatrzy się w jakąś konkretną przyczepkę :grin:

Ale niee, bo to też jest zestaw,który latem będzie miał problem podjechać pod górkę :wink:

Opublikowano

I tak tiry to merdercy na drogach, ostatnio na trasie ktora jezdze do roboty, tir zabil goscia z osobowki....

Trollface-problem.png

Widze ze latwo dajecie sie poniesc nerwom , to sprzyja trollowaniu was na potege :)

Opublikowano

4 :grin:

Opublikowano
I tak tiry to merdercy na drogach, ostatnio na trasie ktora jezdze do roboty, tir zabil goscia z osobowki....

http://images1.wikia.nocookie.net/__cb20110429180802/villains/images/1/13/Trollface-problem.png

Widze ze latwo dajecie sie poniesc nerwom , to sprzyja trollowaniu was na potege :)

a kierowcy pojazdów osobowych do 26 roku życia dla ubezpieczalni to potencjalni mordercy stąd wzwyżka za wiek przy OC

" kolego " sebul .. widać, że jadąc tym swoim poganiaczem puntem jesteś panem na drodze i każdy pojazd ciężarowy to dla Ciebie zamulator...

dzisiaj spadło może z 3 cm śniegu i co.... osobówki pokroju twojego punto fabii lanosów to one na DK 94 jechały 60 km/h i co ty na to ?

Wiem co napiszesz .... TY TAK NIE JEŹDZISZ, ty nie zamulasz.... weź chłopie dorośnij .... a te twoje " hejty " .... gdzieś ty sie nauczył takich tekstów.... chyba za dużo filmów, gier i TEDEgo :facepalm::facepalm:

Opublikowano

talib a tobie to juz gorzej jest???wyluzuj:banan:

Opublikowano
I tak tiry to merdercy na drogach, ostatnio na trasie ktora jezdze do roboty, tir zabil goscia z osobowki....

http://images1.wikia.nocookie.net/__cb20110429180802/villains/images/1/13/Trollface-problem.png

Widze ze latwo dajecie sie poniesc nerwom , to sprzyja trollowaniu was na potege :)

a kierowcy pojazdów osobowych do 26 roku życia dla ubezpieczalni to potencjalni mordercy stąd wzwyżka za wiek przy OC

" kolego " sebul .. widać, że jadąc tym swoim poganiaczem puntem jesteś panem na drodze i każdy pojazd ciężarowy to dla Ciebie zamulator...

dzisiaj spadło może z 3 cm śniegu i co.... osobówki pokroju twojego punto fabii lanosów to one na DK 94 jechały 60 km/h i co ty na to ?

Wiem co napiszesz .... TY TAK NIE JEŹDZISZ, ty nie zamulasz.... weź chłopie dorośnij .... a te twoje " hejty " .... gdzieś ty sie nauczył takich tekstów.... chyba za dużo filmów, gier i TEDEgo :facepalm::facepalm:

:decayed::thumbup1:

Opublikowano
I tak tiry to merdercy na drogach, ostatnio na trasie ktora jezdze do roboty, tir zabil goscia z osobowki....

http://images1.wikia.nocookie.net/__cb20110429180802/villains/images/1/13/Trollface-problem.png

Widze ze latwo dajecie sie poniesc nerwom , to sprzyja trollowaniu was na potege :)

a kierowcy pojazdów osobowych do 26 roku życia dla ubezpieczalni to potencjalni mordercy stąd wzwyżka za wiek przy OC

" kolego " sebul .. widać, że jadąc tym swoim poganiaczem puntem jesteś panem na drodze i każdy pojazd ciężarowy to dla Ciebie zamulator...

dzisiaj spadło może z 3 cm śniegu i co.... osobówki pokroju twojego punto fabii lanosów to one na DK 94 jechały 60 km/h i co ty na to ?

Wiem co napiszesz .... TY TAK NIE JEŹDZISZ, ty nie zamulasz.... weź chłopie dorośnij .... a te twoje " hejty " .... gdzieś ty sie nauczył takich tekstów.... chyba za dużo filmów, gier i TEDEgo :facepalm::facepalm:

Noooooo jak jechałem do Katowic (dk94 -> dk86) do roboty na 6:00 to była tragedia... Mistrzowie jechali 40km/h i to środkiem drogi... Co poniektórzy z zamarzniętymi szybami a na autkach większe zaspy niż na drodze :facepalm::facepalm::facepalm: I wcale nie mówię o dużych mobilach :wink: Za to Ci puszczali niezłe wiązanki na radiu właśnie do tych małych :naughty:

Opublikowano
tiry na tory!!!!:thumbup1::thumbup1:
świry na tory..... i nie będzie debili ze skuleńców na drogach :decayed:
Opublikowano

No to mandaty powinny poleciec na tych co aut nie odsniezyli.... beka na maxa jest :) Wywiazal sie watek jak o polityce :)

Opublikowano

Najgorszym połączeniem jest tir, który nie zjedzie bo nie.

A za nim stado punciaków i lanosów z silnikiem 1.0:facepalm:

Spokojnie dałoby się tira wyprzedzić ale nie, zamulacze muszą jechać wzajemnie siedząc sobie na zderzaku. I korek gotowy.

Sami nie wyprzedzą ale komuś też nie dadzą. Taką kulturę mamy na drodze.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.