Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 do A4 B5 Avant Quattro z 97 roku.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Zastanawiam się nad założeniem kompletnego zawieszenia Bilstein B6 do mojej A4.

Problem w tym że producent amorków mówi że model B6 przychodzi od roku prod. 07.00 cisnienie gazu, od nr. podw. F8D-1-030001, dla pojazdów bez zawieszenia sportowego, dla pojazdów bez systemu poziomującego.

Czy ktoś z was ma założone B6 w samochodzie przed liftem ? Jakie są różnice w budowie zawieszenia ? Co trzeba zrobić żeby założyć B6 do Audi ?

Byłbym wdzięczny za pomoc w uporaniu się z tym problemem.

Opublikowano
Witam.

Zastanawiam się nad założeniem kompletnego zawieszenia Bilstein B6 do mojej A4.

Problem w tym że producent amorków mówi że model B6 przychodzi od roku prod. 07.00 cisnienie gazu, od nr. podw. F8D-1-030001, dla pojazdów bez zawieszenia sportowego, dla pojazdów bez systemu poziomującego.

Czy ktoś z was ma założone B6 w samochodzie przed liftem ? Jakie są różnice w budowie zawieszenia ? Co trzeba zrobić żeby założyć B6 do Audi ?

Byłbym wdzięczny za pomoc w uporaniu się z tym problemem.

nic nie trzeba,kupujesz amorki w twoim wypadku tego bilsteina przekladasz je na graty ze starych i tyle nie ma roznic sedan-avant czy przedlift-polift FWD-Q z przodu jedynie producent przewaznie podaje jaki silnik bo wiadomo V-ki sa ciezsze....z tylu jak kupisz amorki z polifta maja krotsze gwinty to musisz znalezc na szrocie gorne mocowanie tez z polifta i wtedy mozesz to zalozyc do siebie sytuacja jest taka sama w druga strone i tyle to tyczy fwd,w q jest calkiem inna zawiecha z tylu takze z oski do q i na odwrot nie zalozysz nic

Opublikowano

kolega ma q i kupuje zestaw od q wiec sprawa jest prosta, zawiecha siedziala w v6 i kolega ma tez v6

Opublikowano
  • Autor

Kolego krzysiek23 Od kolegi z forum kupilem sprezyny Eibach pro-kit z bilsteinem B6 Sprezyny sa dedykowane do mojego silnika. W katalogu Bilsteina napisane jest ze B6 przychodzi od lipca 2000 roku. I tylko tutaj mialem watpliwosci. Co do tylniego zawieszenia. Jezeli zawias jest z polifta to bede musial zmienic gorne mocowanie na poliftowe ? A to mocowanie nie jest razem z amorkiem i sprezyna ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.