Skocz do zawartości
IGNOROWANY

jak wymienić pękniętą linkę otwierającą od wnętrza drzwi kierowcy


Dragon30

Rekomendowane odpowiedzi

drzwi przestały otwierać się od środka, rozebrałem tapicerkę drzwi i byłem nastawiony na że ucho od linki wypadło z uchwytu klamki i szybko wsunę ucho w zaczep i będzie po problemie a tu okazało się że linka pękła przy zamku i nie wiem jak się zabrać za wymianę, mam wkoło zamka jasny i czarny plastik, biały zdjąłem i przymierzałem się do czarnego ale nie wiem czy da mi to coś jak go zdejmę. Zmieniał ktoś tą linkę? A może od strony zamka jedyny sposób na dostanie się do linki? jakby ktoś miał to chętnie odkupię taką linkę (post jest również w dziale kupię)

---------- Post dopisany 06-12-2012 at 09:46 ---------- Poprzedni post napisany 05-12-2012 at 13:48 ----------

widzę że nikt nie miał wątpliwej przyjemności zmiany tej linki, potrzebuje jedynie info czy mam kombinować z przykręconym zamkiem czy jedyna możliwość wymiany linki jest poprzez odkręcenie zamka, może nasi Koledzy demontujący auta pomogą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie robiłem tego ale spróbuj odkręcić zamek od zewnątrz i go całkiem wyciągnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej rozpiąć wszystkie kostki elektryczne i odkręcić 4 śruby torx po bokach drzwi i wyjąć ramkę drzwi z szybą, wtedy świetny dostęp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...