Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Poduszka skrzyni kilka pytań


witjacrf

Rekomendowane odpowiedzi

wymieniałem sobie jakieś 3 tygi temu tą poduche, orginał z tego co kojarze ze sklepu to bodajże 800zł ale ja kupiłem za 300zł. z tym, że z tego co się orientuję i u mnie też tak było, w zamienniku, musiałem wymienić łapę poduszki na tą orginalną starą z popsutej poduchy bo nowa z zamiennika nie pasowała rozstawem.. ale nie było z tym żadnego problemu i spasowane jest jak w orginale :) jeśli chodzi o samodzielną wymianę, skala trudności wg mnie 5/10 :) czas potrzebny to ok. 30-40 minut wraz z przekładką starej łapy i montażem obudowy spodu autka.

---------- Post dopisany at 20:29 ---------- Poprzedni post napisany at 20:27 ----------

Auto dzowna nie miało, stwierdził że niby jest uszkodzona poduszka po tym jak między nią a łapą wsunął metalową łyżkę i poruszał nią.

To, że się rusza nie oznacza, że jest uszkodzona. Gdyby projektanci zamierzali przymocować na sztywno skrzynię to by użyli śrub które kosztują kilka zł a nie poduszkę za 300 zł :naughty:

co więcej, ona powinna "pracować" :-) ale jak się zajrzy pod spód, porusza to myślę, że spokojnie można określić czy nadaje się do wymiany czy nie ;-) u mnie akurat guma była niemal całkiem wyrwana więc nie miałem problemu z podjęciem decyzji o jej wymianie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumując jak guma nie jest zerwana to poducha jest ok?

---------- Post dopisany 23-02-2013 at 19:32 ---------- Poprzedni post napisany 22-01-2013 at 12:26 ----------

Jeżeli chodzi o sam drążek (jego luzy i poruszanie się) wygląda to tak:

Lewarek biegów a4 b6 drżenie - YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że jest to normalny objaw drgań lewarka spowodowanych nierównościami na drodze. Jak miałem uszkodzoną poduszkę skrzyni to lewarek przesuwał się do przodu i do tyłu ponadto było to widać podczas oględzin jednej z poduszek gdzie guma była popękana i odklejona od aluminiowego elementu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalny?

Jadac po drodze prostej jak stol drazek wibruje u lata( jak na filmiku).

Sent from my iPhone using Tapatalk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...