Skocz do zawartości
IGNOROWANY

centralny zamek - odmawia posłuszeństwa


kruper

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie

Jak w temacie chłopaki/dziewczyny, nie działa mi centralny zamek z pilota.

Pierwsze objawy były takie, że raz załapywało a raz nie. Postanowiłem zmienić baterie w pilocie, tak też zrobiłem.

Wymieniłem, było wszystko ok, działało. Do pierwszych mrozów, które niedawno nastały. Teraz wogóle nie łapie...

Z kluczyka oczywiście wszystko jest ok, otwiera zamyka. Dodam jeszcze, że jakiś czas temu rozładował mi się aku, zmuszony byłem podładować go za pomocą kabli z drugiego auta ale nie ładowałem go poźniej prostownikiem... pali na dotyk.

Czy padł jakiś moduł centralki od tych mrozów ? Jakies rady ? sugestie ?

---------- Post dopisany 09-12-2012 at 19:23 ---------- Poprzedni post napisany 07-12-2012 at 21:27 ----------

jak zwykle las rąk z odpowiedzią ? up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie

Jak w temacie chłopaki/dziewczyny, nie działa mi centralny zamek z pilota.

Pierwsze objawy były takie, że raz załapywało a raz nie. Postanowiłem zmienić baterie w pilocie, tak też zrobiłem.

Wymieniłem, było wszystko ok, działało. Do pierwszych mrozów, które niedawno nastały. Teraz wogóle nie łapie...

Z kluczyka oczywiście wszystko jest ok, otwiera zamyka. Dodam jeszcze, że jakiś czas temu rozładował mi się aku, zmuszony byłem podładować go za pomocą kabli z drugiego auta ale nie ładowałem go poźniej prostownikiem... pali na dotyk.

Czy padł jakiś moduł centralki od tych mrozów ? Jakies rady ? sugestie ?

---------- Post dopisany 09-12-2012 at 19:23 ---------- Poprzedni post napisany 07-12-2012 at 21:27 ----------

jak zwykle las rąk z odpowiedzią ? up

A nie kończy się przypadkiem pilot w kluczyku?Masz może drugi kluczyk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, podepne sie pod temat. Od jakiegos czasu przez kilka dni pilot działa, otwiera i zamyka jednak czasem jak dzis na przyklad po pracy, nie załapał juz z pilota i musiałem otwierać z klucza. Nie mam drugiego kluczyka wiec nie mam jak sprawdzic.

Czym to moze byc spowodowane?

rozebralem kluczyk ale nie znalazlem tam zwyklej batki tylko sie rozebral (rozsunał na dwie strony) i nie chce tam grzebac bo jak mowilem nie mam drugiego w razie W.

Jeśli zalozyc ze batki w pilocie jest ok lub ja wymienie a problem nadal pozostanie to gdzie szukac rozwiazania ??

Podpinalem Vaga i nic ciekawego nie pokazal.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...