Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jak tak na prawde robi się chiptuning?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
wszystko jest na forum napisane. dział dobrzy tunerzy itd, co gdzie jak i u kogo modzic, jezdzisz po szopach i pozniej walisz zbedne tematy, to i odpowiedzi sa na tym samym poziomie

jak Ci szkoda 800-1200 zł za soft to smigaj seria albo rób zasłone dymna za soba

1200 to pensja niektórych ludzi

Opublikowano
wszystko jest na forum napisane. dział dobrzy tunerzy itd, co gdzie jak i u kogo modzic, jezdzisz po szopach i pozniej walisz zbedne tematy, to i odpowiedzi sa na tym samym poziomie

jak Ci szkoda 800-1200 zł za soft to smigaj seria albo rób zasłone dymna za soba

1200 to pensja niektórych ludzi

Dla takich co tyle zarabiaja- Audi to nie jest dobry wybór :whistling:

Opublikowano
wszystko jest na forum napisane. dział dobrzy tunerzy itd, co gdzie jak i u kogo modzic, jezdzisz po szopach i pozniej walisz zbedne tematy, to i odpowiedzi sa na tym samym poziomie

jak Ci szkoda 800-1200 zł za soft to smigaj seria albo rób zasłone dymna za soba

1200 to pensja niektórych ludzi

i to oczywiscie wina Tuska:decayed:

jak ktos zarabia 1200 zł to wiadomo ze nie modzi fury bo mysli jak zwiazac koniec z koncem.

pierwsza swoja wyplate wziałem 1200 zł konczac mature 7 lat temu:wink:

Opublikowano

@ kamilek161290

Jak nie masz kasy, a masz zaciecie automaniaka, interesujesz sie elektroniką, fizyką i mechaniką i przy okazji czytasz ze zrozumieniem po angielsku...umiesz czasami pare rzeczy policzyć, myślisz analitycznie i diagnozujesz furki to zawsze sam mozesz sie tego nauczyc i sobie modyfikować auto pod ciebie jak tam chcesz :)

Opublikowano

...w tym zawodzie język niemiecki o wiele bardziej się przydaje ...

Opublikowano
wszystko jest na forum napisane. dział dobrzy tunerzy itd, co gdzie jak i u kogo modzic, jezdzisz po szopach i pozniej walisz zbedne tematy, to i odpowiedzi sa na tym samym poziomie

jak Ci szkoda 800-1200 zł za soft to smigaj seria albo rób zasłone dymna za soba

1200 to pensja niektórych ludzi

Dla takich co tyle zarabiaja- Audi to nie jest dobry wybór :whistling:

Dla takich co tyle zarabiają A3 lub A4 z lat 90 to jest za***isty wybór :wink: Za kilka tysięcy można kupić auto które nie rdzewieje zbyt szybko, jest komfortowe i dobrze wykonane a do tego bezawaryjne, można kupić takie Audi z silnikiem 1.6 i mieć przyzwoite stawki OC, do tego odłożyć nieco grosza i zamontować gaz żeby jeździć za grosze :wink:

Wcale nie trzeba wywalać kolejnych tysięcy na części z polifta, felgi, zawias, polerki, audio, tuningi i inne zabawki :naughty:

Opublikowano
wszystko jest na forum napisane. dział dobrzy tunerzy itd, co gdzie jak i u kogo modzic, jezdzisz po szopach i pozniej walisz zbedne tematy, to i odpowiedzi sa na tym samym poziomie

jak Ci szkoda 800-1200 zł za soft to smigaj seria albo rób zasłone dymna za soba

1200 to pensja niektórych ludzi

Dla takich co tyle zarabiaja- Audi to nie jest dobry wybór :whistling:

Dla takich co tyle zarabiają A3 lub A4 z lat 90 to jest za***isty wybór :wink: Za kilka tysięcy można kupić auto które nie rdzewieje zbyt szybko, jest komfortowe i dobrze wykonane a do tego bezawaryjne, można kupić takie Audi z silnikiem 1.6 i mieć przyzwoite stawki OC, do tego odłożyć nieco grosza i zamontować gaz żeby jeździć za grosze :wink:

Wcale nie trzeba wywalać kolejnych tysięcy na części z polifta, felgi, zawias, polerki, audio, tuningi i inne zabawki :naughty:

wszystko by sie zgadzało... ale jak tylko trafisz na to forum to te

części z polifta, felgi, zawias, polerki, audio, tuningi i inne zabawki :naughty:

niestety ale beda musiały trafic na auto:decayed:

Opublikowano

wszystko by sie zgadzało... ale jak tylko trafisz na to forum to te

części z polifta, felgi, zawias, polerki, audio, tuningi i inne zabawki :naughty:

niestety ale beda musiały trafic na auto:decayed:

I to jest to ukryte zło tego forum :decayed::decayed::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.