Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] czarna piękność

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Audi A4 95 r. moja czarna ślicznotka :)

32aac849a2826ba4m.jpg

6c140e5f0653b147m.jpg

c9623d235ff9d484m.jpg

0c2d42b62edac846m.jpg

7b043a940a9a431bm.jpg

30f14d698982e268m.jpg

885922826e62ce6cm.jpg

885922826e62ce6cm.jpg

ea20e3c01b6ad759m.jpg

79e9f712e778de62m.jpg

Opublikowano

kremowa skórka daje exlusywny klimat ... :wink4: ogólnie autko bardzo zadbane...

Opublikowano

Jak dla mnie wygląda idealnie. No może po za tym hakiem. Daj fotkę deski etc. :-)

Opublikowano
  • Autor

hak jest zdejmowany i juz jest schowany gleboko w bagazniku. fotki wnetrza wrzuce za pare dni

Opublikowano

Ładna :th:

Opublikowano

kremowa skórka daje exlusywny klimat ... :wink4: ogólnie autko bardzo zadbane...

Dokładnie tak samo sądzę. To klasyka i elegancja!

Opublikowano

Witam! Mam pytanie- skąd masz takie ładne siedzenia :P? Ile dałeś za nie i gdzie?

Opublikowano
  • Autor

siedzenia sa oryginalne audi wsadzone przez fabryke i takie juz kupilem, a kosztowac to "troche" mnie to kosztowalo, ale mysle ze warto bylo. drugiej takiej jeszcze nie widzialem

Opublikowano

ladna, a co masz tam na wyposazeniu??? :mysli:

Opublikowano

co do siedzen to nie wiem czy wsadzone przez fabryke::) bo boczki dzwiowe masz materialowe:) a ogolnie aytko sie prezentuje idealnie:)) pozdrooo

Opublikowano

co do siedzen to nie wiem czy wsadzone przez fabryke::) bo boczki dzwiowe masz materialowe:) a ogolnie aytko sie prezentuje idealnie:)) pozdrooo

\dokladnie jak nie ty to ktos wczesniej wkladal te siedzenia

Opublikowano
  • Autor

siedzenia maja od spodu przyszyta metke audi wiec mysle ze sa oryginelne, ale mozliwe ze poprzedni wlasciciel je wymienil. co do wyposarzenia to jedna z bogatszych wersji

- climatronic

- podgrzewane siedzenia

- oczywiscie kremowa skóra

- elektryka szyb i lusterek

- elektryczny szyberdach

- komputer pokładowy

- abs, wspomaganie itp

- centralny zamek, alarm

- webasto

- 16 calowe alufelgi

- 2 poduszki

- oryginalny wzmacniacz nokia

po kupnie auto bylo na sportowym obnizonym zawieszeniu, co skonczylo sie oberwaniem zderzaka i teraz jest ori zawias

Opublikowano

to sa napewno ori siedzenia audi. Ale zeby boczki drzwi byly w materiale... moze jakis nietypowy gosc to kupowal :| ale klima i szyber :> Autko z importu z wloch ?

Opublikowano
  • Autor

boczki drzwi sa zrobione z takiego fajnego tworzywa, nie z materialu. a autko wczesniej po niemczech smigalo

Opublikowano

siedzenia maja od spodu przyszyta metke audi wiec mysle ze sa oryginelne, ale mozliwe ze poprzedni wlasciciel je wymienil. co do wyposarzenia to jedna z bogatszych wersji

- climatronic

- podgrzewane siedzenia

- oczywiscie kremowa skóra

- elektryka szyb i lusterek

- elektryczny szyberdach

- komputer pokładowy

- abs, wspomaganie itp

- centralny zamek, alarm

- webasto

- 16 calowe alufelgi

- 2 poduszki

- oryginalny wzmacniacz nokia

po kupnie auto bylo na sportowym obnizonym zawieszeniu, co skonczylo sie oberwaniem zderzaka i teraz jest ori zawias

jeszcze tempomat z tego co widac :kox:

Opublikowano

co do siedzen to nie wiem czy wsadzone przez fabryke::) bo boczki dzwiowe masz materialowe:) a ogolnie aytko sie prezentuje idealnie:)) pozdrooo

Powinno to wyglądać tak:DSC00022.JPG

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.