Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Proszę o pomoc, kratka od zderzaka


tmaxx88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie mam taki problem otóż wczoraj uderzyłem w łosie i nie wiem jak to się stało ale na szczęście nic poważnego się nie stało ale maska i błotnik do malowania niestety...Połamał mi kratkę od zderzaka tą dolną środkową a ja posiadam taką dokładkę Tłumacz Google i niestety nie wiem gdzie moge dostac takie cos wyglada ona jak plaster miodu czy cos takiego na allegro patrzylem sa ale boczne, jesli jej nigdzie nie dostane to myslicie ze oryginal podejdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMG_0101.jpg | suli88 | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl dokładnie to jest mój zderzak wstawiłem fotke jak było jeszcze OK.Zależy mi kolego zeby ta kratka była plastikowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ms design :hi:

napisz do Pana moze odsprzeda AUDI A4 S4 zderzak dokładka kratka MS DESIGN (2857167168) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

a ogolnie na forum ktos chciał sprzedawać taki zderzak.. poszukaj w dziale sprzedam czesci b6/b7

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie staram się ale nigdzie tego nie mogę dostać, wie ktoś może jaki jest to numer zderzaka?

---------- Post dopisany 26-12-2012 at 20:08 ---------- Poprzedni post napisany 18-12-2012 at 22:59 ----------

Czy ktoś wie może kto produkuje ten zderzak? Nigdzie nie mogę dostac tej kratki dlatego moze sprobuje u producenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srodkową kratkę jak i boczne możesz zamówić w ASO

nr środkowej kratki

8E0 071 612 M041

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki jutro bede dzwonił i sie dowiadywał a nie wiesz ile moze kosztować bo z tego co patrzyłem to 150euro!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki jutro bede dzwonił i sie dowiadywał a nie wiesz ile moze kosztować bo z tego co patrzyłem to 150euro!!!!!!

440zł brutto bez rabatów. Za nową to i tak dobra cena mysle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci że cena jest konkretna jak dla mnie w takim razie zderzak z kratkami to pewnie ze 3 tysiące...

---------- Post dopisany at 22:30 ---------- Poprzedni post napisany at 22:25 ----------

a tak spytam jeszcze od czego ta dokładka jest audi s4, rs4? pytam ponieważ nie wiem nawet jak to wpisać żeby poszukać choćby nawet na allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie kolego mega mi pomogłeś już co przynajmniej mam duży punkt zaczepienia. Jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam

---------- Post dopisany 27-12-2012 at 16:22 ---------- Poprzedni post napisany 26-12-2012 at 23:06 ----------

Panowie dzwoniłem dziś do ASO w Stalowej Woli i Rzeszowie w oby dwóch miejscach powiedziano mi że nie ma kratki o takim numerze...Gdzie szukać jeszcze?

---------- Post dopisany 03-01-2013 at 14:55 ---------- Poprzedni post napisany 27-12-2012 at 16:22 ----------

Dla wszystkich tych co mają ten sam problem co ja...Współczuję trzeba będzie wymienić zderzak ponieważ próbowałem chyba wszystkiego obdzwoniłem ok 6 serwisów audi w Polsce nigdzie nie ma tej kratki,w dwóch powiedziano mi że element wycofany jest już.Kontaktowałem się również z producentem w Austrii, w odpowiedzi dostałem że kratka jest produkowana lecz tylko dla firm, dla klientów indywidualnych nie ma szans żeby zamówić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich tych co mają ten sam problem co ja...Współczuję trzeba będzie wymienić zderzak ponieważ próbowałem chyba wszystkiego obdzwoniłem ok 6 serwisów audi w Polsce nigdzie nie ma tej kratki,w dwóch powiedziano mi że element wycofany jest już.Kontaktowałem się również z producentem w Austrii, w odpowiedzi dostałem że kratka jest produkowana lecz tylko dla firm, dla klientów indywidualnych nie ma szans żeby zamówić...

uuu tak myślałem że może być już cześć wycofana z produkcji. Aczkolwiek numer jest prawidłowy. Pozostaje Ci szukać w używce - ebay.de lub allegro

---------- Post dopisany at 15:27 ---------- Poprzedni post napisany at 15:19 ----------

mam coś dla ciebie, sprawdź skrzynke PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego wielkie za dobre chęci,tak jak już Ci na PW pisałem brak kontaktu ze sprzedającym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego wielkie za dobre chęci,tak jak już Ci na PW pisałem brak kontaktu ze sprzedającym...

PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci że cena jest konkretna jak dla mnie w takim razie zderzak z kratkami to pewnie ze 3 tysiące...

---------- Post dopisany at 22:30 ---------- Poprzedni post napisany at 22:25 ----------

a tak spytam jeszcze od czego ta dokładka jest audi s4, rs4? pytam ponieważ nie wiem nawet jak to wpisać żeby poszukać choćby nawet na allegro

szukaj dokładki od s-line bo z taką kratką bedzie problem, bo to stary model dokładki ms desing

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem coś o tym, ja mam progi ms-desing i brakuje mi jednej zaślepki w miejsce na lewarek. oczywiście nigdzie nie idzie dostać, jest w aso wraz z progiem.. za 300zł..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...