Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Oświetlenie wnętrza


EmilAudi_LLE

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam u Siebie taką lampke : http://iv.pl/images/20665380766768257506.jpg

Tam gdzie krzyżyki to tego nie mam. ;p

Pomyślałem żeby tam gdzie czerwone kropki wkleić 2 czerwone diody i skierować mniej więcej na Lewarek biegów i okolice ręcznego. Podłączyłbym pod oświetlenie np przycisku od grzania szyby czy coś takiego żeby działało po zapaleniu świateł. W Skodzie Superb jest to w oryginale i fajnie wyglada. Pasuje to w audi ? Nie będzie to wiocha ? Drugie pytanie to Czy macie pomysł na oświetlenie wnętrza schowka.. Pasowało by po otwarciu żeby non stop nie świecił.. macie pomysł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda lampka w a4 b5 polfice 2001 rok np.

dsc08280z.jpg

to zrób moze sobie tam diody czerwone na wzór tego nie w plastku lampki tylko na tym szarym obszarze i diody w dół skieruj , wydaje mi się ze będzie lepiej. A co do podrzewania szyby Hmm.... dziwny temat.

A schowek to pasuje ci lampke taka

85907208.jpg

zakupic allegro itp i do tego kostke i podłaczyć się pod cos ...ja sie zabardzo w elektyce nie orietuje taki przykład ci daje... ale dziwne ze podswietlenia schowka nie było w przedliftach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''Drugie pytanie to Czy macie pomysł na oświetlenie wnętrza schowka.. Pasowało by po otwarciu żeby non stop nie świecił.. macie pomysł ?''

Jeden przewód masa a drugi gdzieś pod stały plus+ i po otwarciu będzie cały czas świecił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie podświetlenie w podłokietniku (jedna dioda -ori) świeci się po włączeniu świateł :wink:

zdjęcie zapożyczone z AudiTimes

img16921600x1200.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie w ASO to z 50zł będzie kosztowała... Nie lepiej w elektronicznym albo na allegro kupić diodę LED, której koszt to jakieś 50gr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...