Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z lusterkami elektrycznymi ...


chopin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych kolegów. W mojej A4 z 2003 w wersji AVF 1.9TDI mam funkcję samoczynnego opuszczania się lusterek przy wbiciu wstecznego i cofaniu. Mam również fabryczne czujniki parkowania i one działają cacy za każdym razem . Mój problem polega na tym że raz na ruski rok lusterka się opuszczą a i wrócą a ostatnio pare razy chciałem je rozruszać wbijając wsteczny i próbując cofać i lipaaa :(

czy ktoś pomoże ? proszę o wszelkie sugestie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Może ci nie pomogę ale zapytam.

Po czym poznać że masz te opcje zamontowaną w aucie tzn. opuszczanie lusterek podczas cofania??

Też mam b6 tylko z 2002 i AVF i seryjnie montowane czujniki cofania ale raczej mi się lusterka nie opuszczają :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto prześledzić ten wątek: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-b7-instalacja-modulu-pamieci-ustawien-fotela-kierowcy-lusterek-107573/

---------- Post dopisany at 22:56 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ----------

a żeby nie szukać oto odpowiedź:

,, Po wrzuceniu wstecznego biegu jeśli joystick lusterek jest ustawiony w pozycji prawego lusterka – szkło po stronie pasażera automatycznie zjedzie na dół pokazując krawężnik. Lusterko ustawi się w poprzedniej pozycji po ustawieniu joysticka w pozycji 0 (względnie L) lub gdy po wybraniu biegu przedniego przekroczymy prędkość 15km/h. Sprytne to i przydatne (w zasadzie dla tej funkcji rezałem cały układ)."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przydałoby się podpiąć vag-a, zobaczyć, jakie błędy siedzą...

a i poczytać by się przydało... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,, Po wrzuceniu wstecznego biegu jeśli joystick lusterek jest ustawiony w pozycji prawego lusterka – szkło po stronie pasażera automatycznie zjedzie na dół pokazując krawężnik. Lusterko ustawi się w poprzedniej pozycji po ustawieniu joysticka w pozycji 0 (względnie L) lub gdy po wybraniu biegu przedniego przekroczymy prędkość 15km/h. Sprytne to i przydatne (w zasadzie dla tej funkcji rezałem cały układ)."

Pewnie tego nie mam, ale sprawdzę z ciekawości:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzałem vagiem i nic nie pokazał :( a próbowałem na wiele sposobów z lewym prawym i środkowym ustawieniem i też nie działa :(

---------- Post dopisany at 01:03 ---------- Poprzedni post napisany at 00:45 ----------

w sensie raz działa a tysiąc razy nie :( a może to wina jakiegoś słaabego vaga ? bo zacząłem sie wgryzać w temat i wychodzi na to że jest kilka różnych wersji ? czy może być tak że mój jest lipny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm ty masz tam błąd akurat w prawych drzwiach single wire operation czyli sprawdź w tej gumie między słupkiem a drzwiami przewody bo jeden na to wychodzi albo nie domaga albo zerwany i może dlatego raz na tysiąc razy działa :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko dzieki amaradaaaaaaaar :P:P:P ( lepiej za dużo niż za mało :P ) wszystko już działa , po Twoim podpięciu i skasowaniu błędu wszystko śmiga :) a tak serio to wczesniej odłączałem aku i jak załączyłem z powrotem to wszystko już śmiga :) także lusterko już się pięknie opuszcza przy cofaniu :) fajny bajerek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...