Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lusterko zewnętrzne LIFT


Glecik

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam a4 2000 silnik ajm avant dziś mi przyszło lusterko w tym samym kolorze niestety obudowy nie da się przełożyć tak więc całe lustro trzeba wymieniać. pięć pinów ma lusterko z podgrzewaniem bo takie przyszło u mnie nie ma grzania ale mam nadzieje że będzie kostka pasować. jak coś to dwa przewody odłączę.

nie gadaj, obudowe to najmniejszy pikus rozkrecic i zamienic. zreszta jak Kowi pisze, mozna na czesci pierwsze zdemontowac i wyczyscic elegancko wszystko, tylko musisz zdjac najpierw szklo, wtedy masz dostep do pozostalych srubek zeby rozebrac lusterko cale.

A tak jak mowie:

na 5 pinow lustra posiadaja: el. regulacje i el. grzanie

na 7 pinow: el. regulacje, el. grzanie, el. skladanie

na 8 pinow: el. regulacje, el. grzanie, el. skladanie, fotochrom!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie różne obudowy inne mocowanie wewnetrzne śruby oraz miejsca podparcia calkiem inne trzeb a całe lustro ewakuować. Ponadto na tych podawanych przez was z allegro ofert widzę różnicę w kształcie tak jak teraz u mnie stwierdziłem różnice zewnętrzne są minimalne aczkolwiek wnętrze ma całkiem inny system mocowań wiem z autopsji właśnie do domu wróciłem z próby wymiany. Zreanimowałem stare bo przy wymianie całego troche roboty jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie różne obudowy inne mocowanie wewnetrzne śruby oraz miejsca podparcia calkiem inne trzeb a całe lustro ewakuować. Ponadto na tych podawanych przez was z allegro ofert widzę różnicę w kształcie tak jak teraz u mnie stwierdziłem różnice zewnętrzne są minimalne aczkolwiek wnętrze ma całkiem inny system mocowań wiem z autopsji właśnie do domu wróciłem z próby wymiany. Zreanimowałem stare bo przy wymianie całego troche roboty jest

bo kupiłes przedilftowe:wink:

zobacz na moje zdjecie, tam jest przedlift vs lift, róznice w mocowaniach, inny dolny plastik, krótszy bolec mocujący, po nałozeniu stelażu z polifta na bolec w trójkącie przedliftowym brakuje długosci tego bolca, nie ma jak załozyc zabiepieczenia(blokady), jeszcze cos tam było ale zagubiłem fotki porównawcze

takze wystarczyło kupić poliftowe to byś wszystko ładnie złozył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps post kowi: widzę u ciebie że działałeś z prawym ja dziś z lewym te same różnice co u ciebie na zdjęciach tylko na lewym są trzy śruby mocujące więc rozstaw całkiem inny i kształt lustra lekko inny ponadto przy lewym te widoczne na czarnym lustrze mocowania mają inny kształt nie da się przełożyć. naprawde wiem bo sprawdzałem sam. Ze zdjęć obudowy od kowi czrana obudowa jest od mojego, a żółta to taka jak dostałem rocznik chyba 98 co?

---------- Post dopisany at 17:25 ---------- Poprzedni post napisany at 17:23 ----------

kowi mam nadzieje że jak całe przełożę to będzie pasowało, bo inaczej załamka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-wymiana-prawego-lusterka-duze-angielskie-85408/index3.html#post2783567

tu masz fotki ze wszystko pasuje, tylko polift musi być poliftem, zmiana dotyczy na duze angielskie częsciach z EU:wink:

rozbierałem obydwa lusterka, raz ułamałem i musiałem zmienić ten trójkąt, a drugi raz robiłem symetryczne lusterko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponadto widzę, iż na zdjęciach z ofert allegro lusterko białe nr licytacji 2894742612 jest od mojego pozostałe coś mi się wydaje że nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponadto widzę, iż na zdjęciach z ofert allegro lusterko białe nr licytacji 2894742612 jest od mojego pozostałe coś mi się wydaje że nie

wszystkie 3 linki co podawał kolega założyciel tematu to lusterka poliftowe 99-01, Ty musiałes(pomyłkowo) kupić takie

Lusterko prawe lub lewe Audi A4 A-4 B5 94-99 (2881899548) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

przedliftowe lusterko do 99r w całosci podejdzie do lifta(na czesci nie), ale jak to bedzie wygladać 2 inne lusterka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kowi a jak tam z zamiennikami podejdzie obudowa? orientujesz się bo nie chce mi sie całego przekładać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kowi a jak tam z zamiennikami podejdzie obudowa? orientujesz się bo nie chce mi sie całego przekładać.

ale że co lusterko zamiennik? daj sobie spokój, lepiej kupić używke pod kolor:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, odświeżam sprawę lusterka elektrycznie składanego do audi a4 B5 Avant 2000 polift 7 pinów, może znajdzie się ktoś kto ma na sprzedaż? Poszukuję lewego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...