-
Lusterko zewnętrzne LIFT
kowi a jak tam z zamiennikami podejdzie obudowa? orientujesz się bo nie chce mi sie całego przekładać.
-
Lusterko zewnętrzne LIFT
ponadto widzę, iż na zdjęciach z ofert allegro lusterko białe nr licytacji 2894742612 jest od mojego pozostałe coś mi się wydaje że nie
-
Lusterko zewnętrzne LIFT
ps post kowi: widzę u ciebie że działałeś z prawym ja dziś z lewym te same różnice co u ciebie na zdjęciach tylko na lewym są trzy śruby mocujące więc rozstaw całkiem inny i kształt lustra lekko inny ponadto przy lewym te widoczne na czarnym lustrze mocowania mają inny kształt nie da się przełożyć. naprawde wiem bo sprawdzałem sam. Ze zdjęć obudowy od kowi czrana obudowa jest od mojego, a żółta to taka jak dostałem rocznik chyba 98 co? ---------- Post dopisany at 17:25 ---------- Poprzedni post napisany at 17:23 ---------- kowi mam nadzieje że jak całe przełożę to będzie pasowało, bo inaczej załamka
-
Lusterko zewnętrzne LIFT
Panowie różne obudowy inne mocowanie wewnetrzne śruby oraz miejsca podparcia calkiem inne trzeb a całe lustro ewakuować. Ponadto na tych podawanych przez was z allegro ofert widzę różnicę w kształcie tak jak teraz u mnie stwierdziłem różnice zewnętrzne są minimalne aczkolwiek wnętrze ma całkiem inny system mocowań wiem z autopsji właśnie do domu wróciłem z próby wymiany. Zreanimowałem stare bo przy wymianie całego troche roboty jest
-
Lusterko zewnętrzne LIFT
ja mam a4 2000 silnik ajm avant dziś mi przyszło lusterko w tym samym kolorze niestety obudowy nie da się przełożyć tak więc całe lustro trzeba wymieniać. pięć pinów ma lusterko z podgrzewaniem bo takie przyszło u mnie nie ma grzania ale mam nadzieje że będzie kostka pasować. jak coś to dwa przewody odłączę.
-
Lusterko zewnętrzne LIFT
podłącze się pod temat. moja luba straciła lewe lusterko mam regulację bez grzania. Moje autko po lifcie jest. Więc mam pytanie jaka jest róznica pomiędzy lusterkiem przed liftem a po lifcie. proszę o pomoc bo mam na oku lusterko w tym samym kolorze
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Marcin dzięki za oliwke i filterki super ceny i przesylka szybsza niż myślałem. Pozdro i do następnego!!!!
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
marcin motul specific i filterki do ajm skolka? lub namiar na twoje allegro
-
[B5 AFN] Popiskuje coś w kole
mam podobne objawy. dziś zauważyłem, iż mam lekki luz na tylnych kołach przy bocznym szarpaniu, aż się boję jechać na trzepaki!! pytam gdzie jest ta niemiecka trwałość$$$$$
-
[B5 AJM] Problem z temperaturą i odpalaniem
co do odpalania to pamietaj że ajm ma jeszcze trzy świece podgrzewające płyn chłodniczy.
-
[B5 AJM] Czy prze niski poziom oleju auto nie odpali ?
kolego pewnie znając życie masz tryb awaryjny, sprawdź dobrze ponadto olej tylko motul 5w40 pamiętaj że masz pompowtryski nie patrz na cene tylko kupuj i wymieniaj pamiętaj tez o dobrych filtrach
-
[ALL B6] Po odłączeniu akumulatora nie wyświetla się jedna linia na FIS
wpisz sobie na google fis audi i daj szukaj grafikę. Porównasz wygląd, będziesz miał porównanie. Powiem ci, iż u mnie też po ładowaniu nie rozlączonego akumulatora pojawił się poprzeczny pasek i do tej pory zachodzę czy był on wcześniej. powodzenia.
-
[ALL B5] Ładowanie akumulatora problem z wyświetlaczem
Po rozłączeniu akumulatora na parę minut, problem minął. Jednak przy tym zabiegu należy pamiętać o konieczności znajomości kodu do radia. Na szczęście znalazłem. Jak czytałem na innych forach przy ładowaniu bez rozłączania klem można na robić sobie bigosu tj. może nawet eksplodować wyświetlacz, a także można uszkodzić moduł sterujący. U mnie na razie wszystko śmiga. Zakupiłem vaga jeszcze trochę poczytam i będziemy sprawdzać. Pozdrawiam
-
[ALL B5] Ładowanie akumulatora problem z wyświetlaczem
odnośnie mechanika to muszę przyznać, iż była to chwila i szybka decyzja, bo do pracy musiałem jechać. Dziwi mnie jedynie fakt, iż przy zapaleniu pokazuje się napis ok, po czym wyświetlacz gaśnie. Podobnie zaświeca się rezerwa i świeci cały czas(no znaczy do tankowania), więc jest to bardzo dziwne.
-
[ALL B5] Ładowanie akumulatora problem z wyświetlaczem
Na razie nie mam dostępu do Vaga. Pytanie mam czy możliwe było jakieś uszkodzenie modułu bądź wyświetlacza. Dam znak jak podłącze pod kompa.
jaroklb
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta