Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zestaw głośnomówiący


przempu

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Czy ktoś będzie w stanie mi pomóc w montażu zestawu głośnomówiącego Motorola TK-30? Wszystko na kostkach iso, więc w teorii proste, ale niestety po podłączeniu grają tylko przednie głośniki.

Moje radio to Symfony II ze wzmacniaczem bez Bose.

Wydaje mi się, że będę musiał podłączyć inaczej tylne głośniki... ale nie wiem jak.. :(

please pomóżcie mi.

przempu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy tylne głośniki nie mają swojego wzmacniacza? W B5 nie mam systemu bose, ale głośniki w półce mają swój wzmacniacz. Być może w B6 też tak jest i potrzebujesz tylko go uruchomić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mają, tylko, ze jak podłączam radio bez zestawu to jest OK, a jak podłączam zestaw to już nie działa i to non stop - niezależnie czy gra radio czy dźwięk jest puszczany przez zestaw. Poza tym w kostce z zestawu są podłączenia dla 4 głośników a w kostce oryginalnej, co idzie do radia tylko na przednie głośniki... Dźwięk na tylne jest podawany inaczej... pewnie trzeba podłączyć te kable z zestawu co idą na tył jakoś inaczej, ale jak???

pozdrawiam

przempu

---------- Post dopisany 21-12-2012 at 15:20 ---------- Poprzedni post napisany 16-12-2012 at 20:30 ----------

Czy naprawdę nikt nie wie jak to podłączyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...