Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi zapala i gaśnie


lipton750

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam audi a4 1.6 B 1995r 100 KM. Często zdarza mi się ze nie mogę zapalić auta. Zwróciłem uwagę na to że przy włączeniu stacyjki pomarańczowa lampka po lewejstronie, z znakiem auta i kluczyka gaśnie, ale co jakiś czas mruga. I właśnie wtedy auto zapala i gaśnie. A gdy kontrolka zgaśnie i nie miga to auto zapala. Czekam na pomoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj na forum byl juz nie raz temat o immo. Do czyszczenia stacyjka kolego. jak Ci ten kluczyk mruga tzn ze komputer nie widzi kluczyka i zablokowuje Ci immo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj na forum byl juz nie raz temat o immo. Do czyszczenia stacyjka kolego. jak Ci ten kluczyk mruga tzn ze komputer nie widzi kluczyka i zablokowuje Ci immo

Dokładnie tak jak kolega wytłumaczył.Kiedy auto Ci zgaśnie oznacza to,że immo zablokowało silnik.

Do sprawdzenia pętla-antena immo w stacyjce-to czarne coś co jest dookoła wkładu stacyjki-tam gdzie wkładasz kluczyk:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam pytanko jak czyścić ta stacyjke ? Można to samemu zrobić czy lepiej oddać fachowcowi? Znajomy powiedział mi ze stacyjka jest jakoś fabrycznie montowana na nitach, i ze nie bardzo da się ją sciągnąć.

to nie wina stacyjki jak coś pętli anten immo, tak jak ci kolega wyżej napisał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego w Twoim audi immo jest troche inaczej rozwiazane. Immo jest dopinane. Sterownik znajduje sie w konsoli srodkowej w okolicy radia. Sam przerabialem ten temat. Zadne czyszczenie itd nie pomoglo. Poczatkowo mialem takie same objawy jak Ty.

Pomoglo dopiero kodowanie kluczyka na nowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...