Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana bocznych kierunkow na blotniku.


xBladex

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie kupiłem sobie białe kierunki led no i chce je założyć w swoim Audi,i mam takie jedno (głupie)pytanie:

Jak je wyjąć z błotnika i nie uszkadzając kierunków i lakieru bo i tak wystarczająco porysowany:facepalm:.A mam zamiar odsprzedać.Liczne na waszą pomoc i rady..

Jeśli napisałem temat nie w tym dziale co trzeba to przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkręć nadkole plastikowe i wypchnij je ręką od środka bo one są tylko na zatrzaskach, 5 minut roboty a niczego nie porysujesz :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wlasnie myslalem ze trzeba bedzie nadkole odkrecic..dzieki za pomoc..jutro sie to zrobi,bo dzis to juz za ciemno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owijasz śrubokręt szmatką i podwadzasz kierunek sam wyskakuje :) tez nic nie rysujesz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

probowalem tak robic,ale kierunek zaczol tak jakby pekac delikatnie i dalem sobie spokoj.a co do nad kola to trzeba odkrecic cale czy kilka srubek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadkola nie odkęcałem więc Ci nie powiem. Ale chyba dużo z tym roboty nie ma pare śrubek pewnie. Strzalało Ci bo kierunek tylko w jedną strone wyskakuje w drugą nie ;):banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadkola nie odkęcałem więc Ci nie powiem. Ale chyba dużo z tym roboty nie ma pare śrubek pewnie. Strzalało Ci bo kierunek tylko w jedną strone wyskakuje w drugą nie ;):banan:
Dokładnie tak (wkrętak od strony drzwi i nic nie rysuje)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi to wyglądało tak jakby to pomarańczowe szkiełko pękało i boje sie własnie śrubokrętem to robić,a po za tym tam ciężko wsadził malutki śrubokręt.Troszkę odchyliłem kierunek i widziałem cos białego..wiec trzeba od strony drzwi wsadził śrubokręt tak? bo ja go wkładałem z każdej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz na myśli takie kierunki to zmieniałem je u siebie,bez zdejmowania nadkola.Wystarczyło delikatnie podważyć płaskim śrubokretem i wyskoczyły.Zamontowałem białe i jest lux.Mandarynki poszły do kosza:naughty:images?q=tbn:ANd9GcTcxoelh4YqmJhaNtJm_AOR3tkICI1PgX5GjnKaryAwxb4uFvHp3FOEEZU1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spójrz dokladnie na kierunek, powinna byc mala strzaleczka i tylko z tej strony jest zapadka ktora trzeba wcisnac i kierunek wyskakuje, najlepiej u najbezpieczniej użyć czegos na podobe starej karty do bankomatu, nie trzeba zdejmowac nadkole, nawet w razie jak oprawka wpadnie do sierodka wlanczas awaryjne bierzesz kawalek drucika i wyciagasz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkręcać nadkole żeby wyciągnąć kierunek :doh::polew:

Podważasz lekko od strony drzwi i wyskakuje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bialy986 no dokładnie mi o te kierunki chodzi.. ok to jutro sobie przełożę..tam jest jakaś wtyczka czy wsuwki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xBladex tak jak koledzy wyżej piszą-podważasz delikatnie,naprzemian i wychodzi razem z żarówką.Zmieniasz oprawkę i wtykasz.Świeci aż miło:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Pany to jutro sie za to biorę. i dam znać co i jak..no i pokaże efekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega pytał o demontaż kierunków z najmniejszym prawdopodobieństwem porysowania lakieru a tylko dostęp od środka daje jego największy stopień :wink:

Poza tym nie trzeba go całego demontować, wystarczy odkręcić śruby od strony kierunku i wcisnąć tam rękę. Jeśli kierunek od zewnątrz stawia opór to w czym problem... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to w końcu jak mam to zrobić żeby było dobrze? bo juz się pogubiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to w końcu jak mam to zrobić żeby było dobrze? bo juz się pogubiłem

Tak jak Ci wygodniej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok..wiec chyba skorzystam z nadkola..ale coś czuje ze bedzie potrzebna lutownica.Moje kierunki wygladaja tak:

audi-a3-a4-a8-fabia-octavia.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...