Skocz do zawartości
IGNOROWANY

centralny zamek z pilota


barteksak

Rekomendowane odpowiedzi

koledzy mam takie pytanko a mianowicie chciałbym do swojej Aczwórki zamontować centralny zamek Z PILOTA:) męczy mnie strasznie odkluczanie samochodu za kazdym razem...jak to zrobić ? gdzie można kupić coś takiego? gdzie zamontować ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale masz centralny zamek i chcesz zamontować tylko otwieranie z pilota czy nie masz w ogóle centralnego zamka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli masz jeszcze stary grot kluczyka to musisz wymienić wszystkie zamki+stacyjkę i chyba dokupić pompkę centralnego,jest też tańsza opcja możesz kupić chiński pilot za ok 70zł i wystarczy go tylko podłączyć pod samochód i działa,ja chciałem założyć ori ale zrezygnowałem bo trochę za drogo by to wyszło więc założyłem chiński i jestem zadowolony:decayed:STEROWNIK AUDI 80, 100, A2, A3, A4, A6, A8, TT (2868244198) - motoAllegro

---------- Post dopisany at 18:05 ---------- Poprzedni post napisany at 18:02 ----------

aaa i jeszcze musisz sprawdzić czy masz moduł komfortu aktywny:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z kwestia dorobienia samego klucza nie ma problemu ?? zastanawia mnie wgl fakt taki ze koles od ktorego kupielm to autko zapewnial mnie ze ma immobiliser - cos mi nie pasowalo od razu bo kluczyk jest starego typu, nie rozkładany, stopione wszystko...czy w takich kluczykach tez robili immo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jest imo:kwasny:masz taki kluczyk:Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://obrazki.elektroda.net/66_1284284716.jpg

---------- Post dopisany at 01:38 ---------- Poprzedni post napisany at 01:37 ----------

chodzi mi czy z takim grotem?

---------- Post dopisany at 01:41 ---------- Poprzedni post napisany at 01:38 ----------

jeśli masz taki kluczyk to nie było takich ori pilotów i musisz założyć chiński chyba ,że zmienisz wszystkie zamki i stacyjkę tak aby mieć taki grot kluczuka:Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://foto.favore.pl/2011/2/21/12/286864_1298288234209_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a montował ktoś z was sterownik centralnego zamka firmy carprotect cx50s. nie mogę dojść które kable odpowiadają za otwieranie i zamykanie. A to cudo ma 6 kabli do sterowania centralnym zamkiem(razem12kabli cala kostka).Znalazłem +12V, masę, awaryjne światła oraz domykanie szyb i nie wiem co dalej:doh: dzięki za wszelkie sugestie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imo musisz zaprogramować nowe bo nie dasz rady wyciągną z tego kluczyka,idź do gościa który dorabia klucze on to dorobi:decayed:

---------- Post dopisany at 02:44 ---------- Poprzedni post napisany at 02:43 ----------

ja mam właśnie chyba carprotect cx50s ale nie jestem pewien:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no postaram się ale chyba dopiero po sylwestrze bo mam nogę w gipsie:facepalm: a nie masz instrukcji ze schematem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok moze być po sylwestrze,no niby mam ale ten schemat a sterownik to dwie inne rzeczy,całkiem inne kolory kabli a po drugie żaden ze mnie elektryk a u nas w mieście jest tylko 1 sklep z tymi rzeczami i tylko u nich montują a nie znam nikogo kto by mi to prywatnie zrobił. A w tym sklepie to cena montarzu przewyższyła by cenę sterownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odradzam te chinskie kluczyki scyzoryki zabawka na pol roku grot zaczyna latac kupy d*py sie to nietrzyma scieraja sie te srebrne malunki paskudztwo wyprulem to podlaczylem SPY powiadamianie polecam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grot przykleiłem superglue i cały pilot do okoła mam już go prawie rok i nic nie lata ,nic nie schodzi,moze nie jest tak solidy jak ori ale działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zgadzam sie ja mam tego chinczyka tez chyba carprotect scyzoryk plastikowy totalnie,ale nie lamie sie i zasieg centralnego to okolo 40-50metrow szok normalnie jedynie srubki od grotu sie odkrecaly to super glue i git jest.nie dziala mi tylko domykanie szyb z pilota ale to juz szczegol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe:grin: nie jest taki jak ori ale działa chciałem założyć ori ale nie da rady:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...