Skocz do zawartości
IGNOROWANY

silnik jak odzyskac?


jrgbca

Rekomendowane odpowiedzi

witam! mam pytanko. Odzyskałem auto ,jednak jest ono bez silnika (pare silnikow stoi w innym miejscu) Czy silnik ma jakies numery ? dodam ze nigdy nie wymienialem u siebie silnika, jak dojsc ze ten silnik jest z tego auta? (skrzynie oraz wszystko inne mam)

Audi A4 b7 2.0 tdi

z gory dzieki za odp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wklejce w bagażniku masz oznaczenie silnika, takiego samego szukaj na naklejce na silniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli posiadasz dokumentacje serwisowa auta to znajdziesz tam kompletny numer silnika kod 3literowy i 6cyfr. jesli masz ,ten numer także jest nabity na silniku-na bloku silnika-bodajrze z boku na łaczeniu skrzyni biegów z silnikiem jakby za podstawa filtra oleju.http://obrazki.elektroda.pl/7626304300_1338370004.jpg,

jesli silniki posiadaja osłony rozrzadu do na nich także sa podane kompletne numery silnika, ale 100%pewnosci to najlepiej na bloku spr, bo np osłona moze byc przełożona na nie twój silnik lub inna osłona z innym numerem założona na twój silnik. Wlepe ogólna z danymi auta masz pod kanapa tylna jest ta słynna wlepa tam sa tylko kody-silnika,skrzyni kody wyposarzenia,num VIN itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za konkretna odpowiedz! na pewno to mi pomoze ! Ksiazke mam takze bede sprawdzac(ale to dopiero jutro bo dzis nie mam mozliwosci) Tak czy owak silnik jeszcze jest przechowywany przez policje, ze niby badają z którego auta.. Ale cos dlugo to trwa, i mysle nad jakims sensownym piśmie

Jeszcze raz dzieki !

---------- Post dopisany at 15:05 ---------- Poprzedni post napisany at 15:03 ----------

ps ze tak jeszcze zpytam przy okazji;) Moze wiesz jak sprawdzic FELGI(zostaly mi tylko dwie 18" od a6); ? NAWIGACJE RNS-E; ? ;DESKE ?

bo tego mi brakuje.. a tez nie mam pojecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli w aucie nie był robiony oprysk "DNA" to nie dojdziesz czy to twoja decha czy nie... jedynie możesz szukać wytopionego znaczka - daty produkcji(roku)... jesli auto jest 2006 to wszystkie pierdółki- plastiki maja rok produkcji nawet wkładka popielniczki...

co do felg to wzór felgi, rok produkcji,numer VW/OOOO ,ET,rozmiar wszystko masz wytłoczone na tylnej czesci felgi/ramionach.

RNS-e jak siedzi w aucie to po skanowaniu powinien byc w nim zapisany numer auta VIN a takze mozesz spr w ASO co tam siedziało. i niech ci numery czesci podadzą i bedzie ci łatwiej zlaźc...chyba ze juz duzo rzeczy dziobaki puscili w necie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki, z felgami tak zalatwie, ze sprawdze te dwie co mi zostaly.

ale z navi jest maly problem, bo deski nie mam, jakas tam istalacja wystaje.. ale navi zostalo u nich i tlumacza sie ze cos tam sprawdzaja, ale cos czuje ze moze to pojsc w nie pamiec, ponoc maja w cholere czesci tam u siebie i tak to latami gnije (albo i sobie biora) A gdybym mial jakis numer ze ta navi nalezy do tego auta to bylo by git.

sam nie wiem juz jak to teraz dojsc do tego. chyba bede pisal zeby numer czesci wyslali i jakos dzialal. Ale z drugiej strony nie musza mi nic wysylac albo i moga miec tego tam w cholere..

dzieki za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 miesiace temu ukradli z wrocka.. a jakos ponad miecha temu rozbili dziuple i znlezli moje auto.. Mozna powiedziec nie jest tak zle, brakuje: bloku silnika, polos prawa, deska rozdzielcza, stacyjka (tez nie wiem jak to teraz uruchomic), komputer, 2 felgi 18", galka biegow, i nawigacja.. z tym ze caly przod jest rozebrany a graty byly wrzucone do srodka.. Auto juz sobie przywiozlem ale wczesniej na zdjeciach ktore pokozywal mi policjant widzialem ze jest nawigacja na siedzeniu.. Auto pakowalem na lawete a navi ani slychu ani widu.. Dlatego teraz wlacze zeby to jakos odzyskac bo cos sciemniaja (mam wrazenie ze ktos sobie ja wzial) , silnik ponoc tez gdzies jest, ale mowia ze to jeszcze potrwa.. co mnie troche smieszy i raczej watpie zebym odsyskal, dlatego staram sie juz kupic co trzeba. Ale z ta nawi to nie popuszcze bo widzialem na zdjeciach z akt ,jak rozbili dziuple ze byla w srodku wyciagnieta na siedzeniu.. pozdro

---------- Post dopisany 02-01-2013 at 22:12 ---------- Poprzedni post napisany 24-12-2012 at 14:22 ----------

czy ten numer moze byc taki: ACV 000 374 ? Mam ksiazke serwisowa ale nie wiem gdzie tego szukac, ta wklejke tez mam.. ale zupelnie nie wiem gdzie patrzec za tym numerem silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...