Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AKN] Daily car by robertjudi, Pakiet s4, KW V1 Inox, BBS CH, Recaro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Jutro Ci podeślę na PW.

Opublikowano

Moim zdaniem wybór FLATów trafiony :]

Opublikowano
  • Autor

Moim zdaniem wybór FLATów trafiony :]

Nie spodziewałem się ,że tak fajnie siądą. :)

Opublikowano

Dużo ludzi nie docenia tych felg... ich jedynym minusem jest moim zdaniem ET. Bo ciężko dystansem coś ugrać... zwłaszcza z przodu.

Poza tym to już same plusy :D
niebanalny wygląd - przyciągają wzrok;

wytrzymałe - idealnie na nasze drogi w Polsce;

przede wszystkim łatwe do czyszczenia :D

Można na nich naciągi robić bo to już 8,5" szerokości;

Marzą mi się FLATY w 19" :D

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie,wyglądają i na masywne i takie są :-) ja z przodu dodam dystans 13mm a na tył 20mm i będzie lepiej. Zejde tez trochę w dół z przodu i powinno być git. Na żywo jest lepiej, bo zdjęcia robione telefonem.

Opublikowano

czekam z niecierpliwością, najbardziej tego 20mm z tyłu, bo czuję, że może być za dużo :P

Edytowane przez j4s2c2vr

Opublikowano
  • Autor

Będzie mała rolka blotnikow najwyżej :-)

Opublikowano

pomerdało mi się, myślałem o przodzie, że za dużo chyba chcesz dać... :P

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

No z przodu byłoby za dużo :-)

Czeka franca na właściciela :kox: :kox: :kox:
DSC0239jp_wsnxppr.jpg
Opublikowano

Brakuje obok mojej :D

Jaki masz kod lakieru auta ? :grin:

Edytowane przez MatUSh

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Brakuje obok mojej :D

Jaki masz kod lakieru auta ? :grin:

Dokładnie :grin:

LY7W -To mój kod lakieru.

DSC0279jp_wqheaxn.jpg

Sesja zrobiona telefonem z nudów na urlopie :)
3600391_2.jpg
3600392_5.jpg
3600393_3.jpg
3600394_6.jpg
3600395_1.jpg
3600396_4.jpg
Opublikowano

flaty kozackie są, na następny sezon i tez do mojej wpadną :D

Opublikowano
  • Autor

Polecam dobra ori felga ☺

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano

Piękna sztuka, flaty siadły idealnie :) pozdrowienia ze Złotowa :)

Opublikowano
  • Autor

Piękna sztuka, flaty siadły idealnie :) pozdrowienia ze Złotowa :)

Na nowy sezon będzie lepiej. Pakiet s4 wylatuje zderzaki oraz progi.
Opublikowano

Robert? Może zderzak do tyłu s4 sedan bedziesz mialc;) to jestem chetny .

Opublikowano
  • Autor

Robert? Może zderzak do tyłu s4 sedan bedziesz mialc;) to jestem chetny .

Mam ale dla siebie :) szukam koła na sezon jakieś pomysły? Może ori koło od rs4 b5?
  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Niema totamto  - robi wrazenie!  Genialnie wyglada na tym kole - znow wrocilem do niego myslami!  Jaki rozmiar opon masz na tych felgach?

Edytowane przez Rattamahata

Opublikowano
  • Autor
Niema totamto  - robi wrazenie!  Genialnie wyglada na tym kole - znow wrocilem do niego myslami!  Jaki rozmiar opon masz na tych felgach?


Tamte felgi to przeszłość. Opony były 215/35/18 w tym sezonie będzie ogień :

-wpadł komplety zderzak polift z s4 z halogenami i spryskami
-grill s4
-progi s4
- zmiana gwintu na kw V1 inox
- felgi bbs Ch 18 8j, oraz 9j

Jak założę "lato" będą nowe fotki.
Opublikowano

Motorport'y + S pakiet  ahhhhhh......  jestem fanem tego zestawu  

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.