Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich fanatyków 4 kółek na kierownicy, jestem Michał i na początku roku (dokładnie 4 stycznia 2013r) zakupiłem wspaniałą audi A4 1.8T 150KM FWD, z ciekawą historią :D. Autko przyjechało z Niemiec gdzie miało dwóch właścicieli, pierwszy właściciel posiadał go 3 lata a sam miał 30, drugi za to miał go do końca roku 2012 on zaś jest z rocznika 49, także kierowca odpowiedni :D. Na liczniku widnieje cyfra 116000 (zaokrągliłem i to nie literówka :decayed:), sprawdzony został na komputerze i niby wszystko okej, nic niekasowane, nie była bita no i licznik nieruszany. Silniczek jest tam oznaczenia AEB i z tego co słyszałem jest podobno najlepszy. Jak to zwykle bywa, zawsze jest jakieś ale :D więc zaczynamy: brak klimy, tylko z przodu elektryczne szyby, przedni lewy błotnik do wymiany (na szczęście był w zestawie, tylko zamontować :P), lekko przetarte siedzenie kierowcy i kilka innych szczegółów. Trochę się rozpisałem więc resztę zostawię na później, tylko oby to wszystko było tak piękne jak jest napisane :D

Pierwszy post i już wykład :facepalm: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam na imię Ania i jestem "trochę" właścicielem Audi A4 2.0 TDI 143 KM 2009 z zagmatwaną historią:) Przyjechało do nas z Niemiec, poprzedni właściciel jeździł nim tylko do kościoła, miał trochę daleko bo na liczniku ma 130 tys km. Pewien kierowca golfa postanowił nam ją zdefasonować wymuszając pierwszeństwo, dzięki temu przód został gruntownie odmalowany. Poza tym o innych ingerencjach w wygląd i inne brak :) To moje 4 Audi :) Było stare A4, A6 prosto z USA i A2 :) Na forum przygnała mnie moja nawigacja :) a raczej jej opór przed spolszczeniem i aktualizacją :)Ale to w innym poście.

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema! Zapraszam serdecznie do uczestnictwa w spotach podlaskich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

nazywam się Wojdat i moje rodzinne miasto to Lublin

moja Audi to A4 B7 Avant 3.2 FSI

po wielu latach podjąłem decyzję że zmieniam markę ... świętością był niebieski owal :)

posiadam jeszcze 2 sztuki :)

lubię też amerykańskie samochody dlatego posiadam C4 ale to zabawka :)

czy zmiana marki będzie dobra ??

myślę że tak

pozdrawiam wszystkich !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...