Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich.

Moja przygoda z Audi przebiegała różnie, jednak zaczęła się bardziej od motoryzacyjnych klap i porażek startowałem z motoryzacją od

- zaporożca ( hmmm niezłe auto kupiłem za 100 sprzedałem za 500 )

- fiat 125p ( tu już kolorowo nie było ale tanie naprawy :D )

- polonez z SALONU :polew: Nie no porażka blacharska rdza zjadała go w tempie lepszym niż on od 0 do 100...

- Daewoo Nubira... ta była znana w trójmieście z powodu BI koloru ( taaa zajmowałem się tuningiem wizualnym byłem w takich klubach jak Klub Tuning Polska potem założyłem z sukcesem częściowym Trójmiejski Klub Tuningowy... ( samochód po kilku "stłuczkach" oddałem mojej matce na totalne dobicie ).

- Audi 80 B3 2.0 Coupe 1989r. ( nadal jest i idzie pod młotek za hmm 2000max ) bo kochałem sportowe autka ( to raczej nie jest nim ale ładnie wyglądało.... ) i stał się ZAKOCHAŁEM SIĘ W AUDI...

- Audi 100 C4 2.6 Sedan 1994r ( nadal jest ) niestety chybiony zakup w środku luksus wyposażenie świetne za to problemy z instalacją gazową paleniem 24l... itp doprowadziło mnie do rozpaczy ( idzie pod młotek... 3500 :D )

- Dzień 28.05.2011r wycieczka do Chojnic ( oby udana ) zakupione Audi A4 1.9TDI Avant 110km 1999r. Chwilowo z problemem nie ma mocy jak powinna ( czytałem o czyszczeniu czegoś podstawy ponoć będzie biegać... ) jest śliczna... nie myślę na razie o zmianie na inne... ale jeśli już nadal będzie to AUDI :D

Pozdrawiam.

PS. Jak ktoś zna mechaników magików którzy w 5 min zdiagnozują problem to proszę o napisanie ( oczywiście teren trójmiasta )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy w klubie :hi:

p.s. wejdź na spoty pomorskie tam Ci doradzą gdzie zaprowadzić auto :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...