Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam Wszystkich szczęśliwych posiadaczy Audi!!!

Na forum zaglądam dość często ale wcześniej nie było czasu się przedstawić. Jestem posiadaczem Audi A4 B6 AVF 2004r. Z motoryzacją jestem związanych już kilka ładnych lat zawodowo i prywatnie... Mam nadzieję że będę mógł dzielić się z Wami moimi doświadczeniami oraz czerpać z Waszych doświadczeń!!!

Pozdrawiam Wszystkich

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników tego forum.

Zalogowałem się tutaj ponieważ przymierzam się do zakupu Audi A4 2004 rok, 2.0 FSI.

Z mojego dostwiadczenia wiem że najlepiej zalogować się do tego typu forum i dopytać stałych posiadaczy samochodów o porady.

Pozdrawiam,

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam takie pytanko odnośnie mojego modułu komfortu, a mianowicie posiadam 8E0 907 279 C taki model. Mój problem dotyczy wycieraczek które zaczęły wariować po zalaniu modułu jak i reszty przewodów bo woda wlała mi się do kabiny koło sprzęgła. i po rozkręceniu modułu odkryłem że na jednym z kondensatorów nie ma pada i kondensator z jednej strony też go nie posiada więc nie mogłem go zmierzyć i dobrać identyczny. obok znajdował się również kondensator 25nF więc zamieniłem tamtego niedziałającego na taki sam ale nie pomogło. moje pytanie jest takie. czy może mi ktoś zrobić zdjęcie takiej płytki bo nie jestem pewny czy mam wszystkie komponenty na płytce i czy zmierzy mi ktoś jaką wartość ma ten kondensator.

20130704_095908.jpg

chodzi mi o ten kondensator z którego poprowadziłem drucik do pinu bo nie było innej możliwości jak pada na płytce nie było.....

Z góry dzięki za zainteresowanie moim problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich :)

Na co dzień śmigam Hondą Civic, ale audi nie jest mi obce ze względu na to, iż moja druga połówka ma/miała właśnie Audi A4, a mnie było dane je naprawiać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...