Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Cześć i czołem wszystkim użytkownikom : )

Imię me Grzesiek, jestem z Rzeszowa, jestem posiadaczem Peugeot'a 205 GTI, a zarejestrowałem się na forum ponieważ Pug idzie na sprzedaż i będę się rozglądał za jakąś A4 B5. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów, mam na imię Arek i jestem z Bydgoszczy. Jeżdżę czarnym avantem A4 B5, AFN. Na forum zarejestrowałem się sporo wcześniej, ostatnio odświeżyłem temat i postanowiłem zrobić wszystko jak przykazano i stąd moje przywitanie :)

Pozdrawiam,

Arek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Forumowiczów ;) w moim domu obecnie są dwie audiczki. Wcześniej przerabiałem starego mercedesa, bmw i forda. Od niedawna sam jestem posiadaczem audi A4 B5. Szukałem egzemplarza z napędem quattro i manualną skrzynią biegów aż pewnego dnia znalazłem takie autko. Kupiłem uszkodzone przodem do tego stopnia że silnik z prawej strony był cofnięty jakieś 2 cm i oczywiście koło rozrządu w 8 kawałkach. W pierwszej kolejności powymieniałem co konieczne żeby odpalić silnik i po pierwszym odpaleniu jestem dobrej myśli. Wszystko pracuje jak należy. Aktualnie auto jest na kratownicy. Mam nadzieję że Panowie zadbają o geometrię i starannie wszystko naprawią. Ogólnie auto ma dawać przyjemność z jazdy. W przyszłości chciałbym wrzucić doładowany silniczek benzynowy, wyrzucić wnętrze i używać auta na imprezach typu rally sprinty, kjs, itp. Założenie od samego początku było żeby auto mogło bez problemu konkurować z Lancerami evolution czy Subaru STI. Oczywiście wymaga to ogromnych nakładów ale mam nadzieję że małymi krokami zbliżę się do tych zamierzeń. Wiele z prac jak chociażby lakierowanie chcę wykonywać samodzielnie. Nie mam w tym dużego doświadczenia ale kupując to auto zakładałem że będzie to obiekt do nauki. Pozdrawiam wszystkich ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...