Nowicjusz - wątek powitalny

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam Wszytskich. Na forum zalogowałem się bo przymierzam się do zakupu a4 b8 i potrzebuję jak najwięcej informacji na temat tego auta:)

Pozdrawiam!

Witam wszystkich posiadaczy Audi na tym forum. Moje miejsce urzędowania to Katowice/Chorzów - Generalnie Śląsk i Zagłębie. Posiadam Audi a4 b5 1.6 lpg w sedanie. Mam nadzieje, że doświadczenie zdobyte na forum przyda się w codziennym użytkowaniu auta. Pozdrawiam Adam

Witam wszystkich

Nazywam się Michał jestem od dwóch miesięcy posiadaczem Audi A4 B5 z silnikiem 1.6 ADP.

Jest to moje pierwsze auto ,aktualnie jestem uczniem technikum informatycznego ,mieszkam w Pile

Witam wszystkich

Witaj w klubie :)

Witam wszystkich forumowiczow :)

Pozdrawiam wszystkich!

Witam wszystkich forumowiczów! Bardzo cieszę się, że znalazłem się na forum poświęconym pasjonatom modelu A4. Jestem pewien, że informacje które otrzymam od stałych bywalców forum w dużej części ułatwią mi polowanie na mój cel: Audi A4 B5 1.8T quattro. Zamierzam zakupić swoje Audi w polsce, więc myślę, że nie ma lepszego miejsca na poszukiwania niż to forum. Oczekuje od tego modelu przyjemności z jazdy oraz bezawaryjności. Auta będzie musiało radzić sobie w trudnych norweskich warunkach jazdy, ale po obejrzeniu materiałów filmowych oraz przeczytaniu wielu opinii jestem przekonany, że auto z łatwością sprosta moim wymaganiom.

Edytowane przez luffa

Witam serdecznie wszystkich na forum. Mieszkam we Włocławku. Mam na imię Piotr. Od 2 dni stałem się szczęśliwym posiadaczem Audi A4/B6 sedanz silnikiem 1,8 T 163 KM. Dzięki temu forum zgłębię tajemnice marki Audi :)

Witam wszystkich na forum.

Nazywam się Patryk, posiadam Audi A4 B5 z silnikiem 1.9 tdi (AFN).

Oto moje pierwsze audi, mieszkam w Barlinku.

Pozdrawiam :)