Nowicjusz - wątek powitalny

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witamy serdecznie w klubie a4fan.gif

Witam wszystkich użytkowników tego forum ;) Jestem Kamil i nie dawno kupiłem a4 b6 avf ;) Planuje zrobić kilka modyfikacji więc może coś doradzicie ;)

Cześć, mam na imię Michał, mieszkam w Puławach i wszystko wskazuje na to iż jeszcze w tym roku stanę się właścicielem Audi A4 avant z 2000 roku z prostym silnikiem benzynowym 1,8 bez turbo.

Oczywiście Niemiec płakał jak sprzedawał.

Historia wygląda tak, że zmianę samochodu (aktualnie Mondeo MK1) planowaliśmy z małżonką na "za rok". Natomiast (i tu troszkę się pochwalę) 5 grudnia zostałem tatą i odbierając ukochaną i synka ze szpitala...no okazało się że pasy z tyłu są za krótkie aby dobrze wpiąć fotelik. Więc decyzja o zakupie trochę przyspieszona, a ponieważ dziecko, żona, praca, studia... poszukiwania zleciłem zaprzyjaźnionemu poławiaczowi pereł w motoryzacyjnym bezmiarze. Możliwe że część osób go kojarzy, ostatnio wypuścił serię bardzo fajnych i mocnych merytorycznie filmów o oględzinach aut przed zakupem.

No mniejsza z tym.

Celem był samochód duży(kombi lub van), z prostym silnikiem lubiącym LPG.

Pierwsza propozycja czyli owe Audi mi podpasowała, nie wybrzydzam, auto wygląda na zadbane(a miałem okazję oglądać przed picowaniem, czyli tak jak przyjechało z Niemiec). Taki tam tatusiowóz.

Do zabawy mam inne auto-UAZa z 1992 roku. Poza tym moją pasją są polskie motorowery Romet(oczywiście te stare) i gra na perkusji(choć ta kurzy się już dłuuuugi czas).

No tak to wygląda. Pewnie nie zostanę najlepiej postującym, na pewno jest tu multum bardziej ogarniętych osób, liczę po prostu że znajdę tu masę przydatnych rzeczy.

Pozdrawiam cieplutko.

Nazywają mnie AJEK, mieszkam na Dolnym Śląsku

Od kilku miesięcy jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A4 b6 Avant 2.0 FSI :)

Witam forumowiczów. Od niedawna jestem właścicielem a4 b5 po lifcie. Mam problem jak odczytać i czym pin licznika, jeśli ktoś może pomóc będe wdzięczny

Witam! jestem swieżo po zakupie mojej audi a4 b8 2011. Nie posiadam czujników cofania a chciałbym żeby były dobrze zrobione, czy zna ktoś firmę z lubelskiego bądź innych wojewodztw która zajmuje się profesjonalnym doposażaniem audi w czujniki cofania, zarówno w przód i tył.

Pytanko numer dwa: czy można zmienić navi z 2g na 3 g ?

Pytanko numer trzy: zmiana klimy z 1 strefowej na 3 strefowa, czy znacie jakies firmy które się tym zajmują i jakie są to koszty.Za wszelkie odpowiedzi z góry dziekuje jako ze jestem nowy na forum i jest to moje pierwsze Audi