Nowicjusz - wątek powitalny

Hugo

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

• Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Cuber

• PABLO

• wrclaguna

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Siema wszystkim klubowiczom zaczynam robić swoje a4 b7 wiec co uda mi się zdziałać zamierzam wrzucać na forum możne kogoś zainspiruje

Witam.

Od 5 miesięcy jestem w posiadaniu mojego pierwszego audi i jak narazie PODOBA SIĘ :o)

Mam A4/B12/2012/TFSI/quattro z tym oststnim to nadal czekam na śnieg :grin:

Mieszkam koło Raciborz -SRC zawodowo budowlaniec

Pozdrawiam całe grono a szczególnie  wszystkich bardziej doświadczonych z tym  samochodem.

,,,

Witam wszystkich fanów 4-ch pierścieni ,oby jak najdłużej one służyły.

krótko z zapytaniem  - a4b8 marzec 2009,czy jest konieczna wymiana ewent.korekta pompy olejowej ,oznaczenie CAHA-143CR-PRZEBIEG 220000KM???

z góry dz.

,,,

Dzień dobry wszystkim, od 1.5 roku jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A4 B6 1.8t BFB Avant Multitronic 2004.

Serdecznie pozdrawiam wszystkich użytkowników A4 ?

Witam wszystkich forumowiczów.

Zawitałem tutaj jako nowy użytkownik nie tylko forum ale i mojego 1 Audi ... :)

Zdradziłem Hondę, zachciało mi się Quattro to mam ... :P  ale narazie odbija mi się czkawką ten zakup ponieważ gość od którego nabyłem auto ze śląska, oszczędzał na wszystkim. Stąd też potrzeba zasięgniecia wielu cennych informacji z tegoż forum będzie nieoceniona bo powoli wychodzę na prostą z autem i liczę na to, że po wywrotce pieniędzy zainwestowanych w niezbędne naprawy, w końcu zacznie sprawiać przyjemność z jazdy.

Pozdrowienia dla wszystkich.

• Ostatnio przeglądający   1 użytkownik