Nowicjusz - wątek powitalny

Hugo

Witam wszystkich. Od 2 tygodni jestem posiadaczem a4 b8 2009r. 2.0 tdi CAGA.

• Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Cuber

• PABLO

• wrclaguna

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam serdecznie w klubie : a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :cześć:

,,,

Siemka :D. Kupiłem Audi 4 miesiące temu. Powoli autko doposażam wiec przyda się zasięgnąć od Was trochę informacji. Fajnie będzie jak Może i ja będę mógł komuś pomóc :D. Pozdrawiam

Siemanerro! :siema:

Szymek, ze Stargardu. 31 wiosen za mną,.

Wcześniejszym autem była A6 C6, tym razem okazjonalnie udało się wyrwać B6, z silnikiem 1.8t 163 km. Mam nadzieję, że tym razem zostanę z tym autem na dłużej :P

,,,

Tu Radek z Piaseczna. Na Forum już od dłuższego czasu, ale chyba zapomniałem się przywitać więc naprawiam swój błąd.

Przybywam z białym A5. Mimo, że nie z jest to A4 to bardzo podoba mi się organizacja techniczna klubu, więc zostałem na dłużej :) Wyrazy uznania dla twórców i moderatorów.

,,,

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Mieszkam w Bydgoszczy, od 5 lat posiadam Audi A4 B6 1,9 z 2004r, z którego jestem bardzo zadowolony.

Liczę na pomoc forumowiczów, z mojej strony również na nią możecie liczyć. Jakieś doświadczenia po drodze były.

,,,

Mam kilka modeli.Audi w tym.A4B6 cabrio niestety poszła.szyba ....w tym.modelu są dziwne uszczelki głównie z twardego.plastiku. Szukam.tej głównej czołowej górnej. Jeśli macie,wiecie może.gdzie to cudo.nabyć będę wdzięczny....

Tomek

,,,