Nowicjusz - wątek powitalny

Hugo

Właścicielem mojej A4 jestem od listopada 2021 roku. Mam nadzieję, że znajdę tutaj rozwiązania na kilka bolączek, na które moja mała cierpi od jakiegoś czasu. Nie są to sprawy poważne, a przynajmniej taką mam nadzieję :D
Moje A4 B8 zameldowane jest w Wieruszowie, łódzkie.

• Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Cuber

• PABLO

• wrclaguna

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam serdecznie w klubie : a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :cześć:

Witam szanownych kolegów,

Na co dzień poruszam się A6B6, ale trafiła do mnie (rodziny) A4B4 2,0 AWA - nic dodać nic ująć po lekturze z wujka "Goggle" :-).

Liczę na Waszą pomoc, bo mi już ręce opadają jaka to jest jednostka chimeryczna i wymagająca oraz co w niej zostało nagrzebane. Auto z secend hand-u.

Witam szanownych kolegów,

od dwóch tygodni jestem prawie "szczęśliwym" posiadaczem Audi A4 B5 z 1996 r. Auto kupiłem świadomie znając potencjał oraz komfort audi. Auto ogólnie jest w dobrej kondycji natomiast cierpi na kilka problemów różnego rodzaju, które mam nadzieję z pomocą kolegów, uda mi się ogarnąć:)

,,,

Od jakiegoś czasu jestem posiadaczem rs4 b5. Może dowiem się czegoś o tym samochodzie może przypadkiem  ktoś z was go zna :) Pozdrawiam serdecznie20221103_125324.thumb.jpg.3fe44eae15ea3d39c8171cdef3879ae5.jpg

Cześć!

Jestem nowy, po zapoznaniu się z regulaminem podaję trochę info o sobie.

Posiadacz A4 B7 w 2.0 tdi BPW.

Mikołów, Śląsk.

Pozdrawiam i miłego wieczoru.

Posiadam Audi a4b7 avant z 2005r. 1.8t quattro  Silnik BFB

Jestem z Warszawy

Dzień dobry!

Przypadkowo stałem się posiadaczem b8 2.0/190KM - Pojechałem po BMW x3, lecz w trakcie jazdy zobaczyłem, że sprzedawca dodał nowe auto jakim było białe audi, więc postanowiłem je obejrzeć i to z nim wyjechałem.

Auto z pełną historią serwisową, po wymianie rozrządu i z przebiegiem autostradowym (czego nie można było powiedzieć o BMW).

Wersja można powiedzieć, że biedna, gdyż brak tu elektrycznych foteli czy czujnika martwej strefy, ale z uwagi na to, że ma pełnić rolę niezawodnego daily - jest idealne.

20230211_205240.jpg

• Lubię to 1

,,,

Witajcie. Jestem Paweł, stałem się wczoraj posiadaczem a4 B7 w avancie. Silniczek 2.0 TDI 170km. Kodu silnika jeszcze dokładnie nie znam ,ale powoli odkrywam świeżo zakupione autko. Mam nadzieję że znajdę tutaj odpowiedzi na nurtujące mnie pytania odnośnie tego modelu. Śmigam i pochodzę z Zamościa woj. Lubelskie. Serdecznie pozdrawiam !