Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Poniewaz w temacie malo mozna napisac wiec witam raz jeszcze wszystkich forumowiczow . 3:15 a fani Audi w Norwegii jeszcze nie spia :) zapisalem sie do klubu jakis czas temu ale nigdy nie bylo okazji wskoczyc na forum wiec nadrabiam zaleglosci :) czlowiek jest juz wszedzie a niektore strony powoli sie nudza wiec trzeba szukac nowych internetowych wyzwan i nie tylko:) Tak wiec pozdrawiam Audi maniakow, ja oczywiscie sie tez do nich zaliczam posiadajac AUDI A4 model [b5 AHL] z silnikiem 1,6 bordowy sedan limuzyn . W tym roku obchodzic bedzie 14 urodziny , ja za jego kierownica 4 rok . Przez okres 3 lat zrobilem sam 90 tys czyli sporo tak na dobra sprawe , 50 tys na instalacji gazowej po Polskich i Europejskich drogach. Od pol roku jezdze po Norwesko - Szwedzkich autostradach i drogach wiec Auto zbiera nowe doswiadczenia. Sory , za dlugi wstep ale jak sie rozgadam to skonczyc niemoge :) zreszta sie mnie nasluchacie bo dopiero zaczynam:)

Pozdrawiam raz jeszcze

aniol_z_agh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Koledzy,

Od jakichs trzech miesiecy należę do Waszego grona.

A4 to moje drugie auto (pierwszym był peugeot 306 - nie bijcie).

Z auta jestem bardzo zadowolony, jeśli budżet mnie nie zmusi to juz nigdy nie będę jeździc niczym ponizej AUDI.

Najśmieszniejsze jest to, że o zakupie audi zadecydował w sumie przypadek. Gdyby nie to, ze trafiła sie bardzo zadbana sztuka to nigdy nie myślałbym o A4 B5 - w sieci masa nienajlepszych ocen.

Na dzień dzisiejszy w tej cenie nie jestem wskazac drugiego tak dobrego auta.

Pozdrawiam

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...