Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Dołączam do tego grona z powodu planowanego zakupu Audi A4.

Zamierzam kupić A4 B6 z silnikiem 1.6 102KM z lat 2001-2002 najlepiej AVANT (ograniczenie to budżet całkowity do 25tys). Wiem, że to za słaby silnik do tego auta ale jeżdżę bardzo spokojnie i najważniejsza jest dla mnie ekonomia - dlatego planuję montaż LPG.

Poza tym to bardzo mało awaryjny silnik. Wyposażenie to właściwie sprawa drugorzędna - standard jest właściwie dla mnie wystarczający.

Proszę o pomoc wszystkich użytkowników forum. Jeśli ktoś słyszał o takim aucie w dobrym stanie to proszę o informacje :)

Oglądałem już kilka takich aut i niestety wszystkie były w kiepskim stanie, nie trafiło się nawet jedno, które by nie miało większych lub mniejszych poprawek lakierniczych lub innych kosztownych usterek.

Proszę o informacje gdzie mogę szukać szanownych kolegów z Vag-iem w celu sprawdzenia komputera (błędy).

Można mi podrzucić jakieś linki do tematów, które opisują bolączki wymienionych przeze mnie aut oraz informacje na co zwrócić szczególną uwagę. Oczywiście sam przeglądam powoli forum, ale ogrom zgromadzonej tutaj wiedzy jest bardzo trudny do ogarnięcia, szczególnie dla nowicjusza.

Mam pytanie do administratorów, dlaczego przy zakładaniu konta trzeba koniecznie podać samochód? Podałem taki jaki chcę zakupić, ponieważ jeszcze nie mam Audi :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...