Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam serdecznie,

Chcialbym sie przywitac i krotko dodac cos o sobie.

Od około roku jestem posiadaczem A4 B8 Avant z silnikiem 2.0 TDI 136KM. Auto kupiłem w Niemczech z uderzonym przodem, a nastepnie z pomoca mojego kolegi oraz blacharza i lakiernika poskladalem do porzadku, brnac przez rozmaite problemy, zwiazane glownie z dogadaniem sie z autem za pomoca VCDS-a (choc bylo takze podnoszenie glowicy). Sporo sie przy tym obaj nauczylismy, wiec juz szukam kolejnego pojazdu w podobnym stanie, aby podjac nowe wyzwania ;-). W Polsce przejechalem tym samochodem okolo 20 tys km.

Na forum przegladalem dotychczas glownie archiwum, natomiast dzis poczulem sie bardzo zmotywowany do wiekszej aktywnosci, poniewaz na warszawskich drogach przeszkadza mi zawieszenie 1BE, ktore w ciasnych zakretach jest doskonale (nigdy nie mialem samochodu lepiej trzymajacego sie asfaltu), podobnie na rownych autostradach, ale auto sluzy mi na codzien do poruszania sie po miescie, a kregoslup juz nie ten co dawniej.

pozdrawiam,

daniel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zarejestrowałem się na Waszym forum ponieważ interesuje mnie zakup a4b6, a najwięcej dowiem się właśnie od Was. Aktualnie jestem posiadaczem Fiata Bravo 2010 2.0Mjet 221KM 458Nm ale chciałbym go sprzedać. Interesuje mnie zakup B6 1.8T w quattro albo 3.0 w quattro i zagazować lub już zagazowane. Nie znam się bardzo na marce audi i nie wiem na co zwracać uwagę przy zakupie. Zależy mi żeby jeździć chociaż ciut oszczędniej ale najbardziej chodzi tu o fun jaki daje 4x4 :) Mam już kilka modeli na oku i bardzo proszę o Waszą pomoc bo nie chce kupić bubla do którego będę musiał ładować kasę na naprawy zamiast na fajne mody.

Pozdrawiam wszystkich,

Adaś, BoniTo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...