Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam Wszystkich :) Jestem tu nowy jak widać , od miesiąca jestem w posiadaniu Audi A4 B8 w automacie . Pozdrawiam i najlepszego w Nowym Roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie , po kilkuletnich przygodach z VW nastąpiła przesiadka na Audi. Grupa VAG nie jest mi obca wiec bede starał się pomagać jak tylko mogę . Pozdrowienia z Pomorza ! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się przywitać ze wszystkimi forumowiczami.

Mam na imię Dominik, mieszkam w Poznaniu.
Od października 2016 roku jestem w posiadaniu Audi A4 B6 Avant, rocznik 2002- 1.8T, 150KM.

Dwa tygodnie po zakupie zamontowałem instalację LPG firmy STAG.

Na razie jestem bardzo zadowolony z zakupu.

Przed kupnem sprawdziłem auto na stacji diagnostycznej. Wymienić trzeba było tylko dwa górne wahacze z lewej strony.

Po zakupie zmieniłem tylko olej- MOTUL 5W40 oraz wszystkie filtry.

Na razie auto nie wymaga poważnego wkładu finansowego.

Jedynie czujnik poziomowania ksenonów czasem się odzywa i pali się kontrolka poduszki- VAG zgłasza jakiś problem z poduszką pasażera...Wkrótce się tym zajmę ;)

Mam nadzieję, że znajdę tutaj wiele cennych rad i ewentualnie uzyskam pomoc, kiedy z autkiem będzie się działo coś niepokojącego.

Serdecznie wszystkich pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam srdecznie. 

Jestem posiadaczem Audi A4 B6 z 2003 roku. Mieszkam w Złotoryi, woj. dolnośląskie, Polsza:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ciesze się, że dołączyłem do grona fanów A4 mam nadzieję, że będzie się dobrze współpracować ba jestem tego pewny! ;) mam również nadzieję, że sam będę mógł pomóc w różnych kwestiach dotyczących naszych zacnych pojazdów. Jestem świeżym posiadaczem Audi A4 B6 2,5 TDI V6 od trzech miesięcy a już mile zaskoczyła. Zaraz po zimie jak przyjdą ciepłe dni zabieram się do roboty w miarę możliwość z drobnymi (mam nadzieję) usterkami i kosmetyką. Pozdrawiam serdecznie! 

PS: Kod silnika muszę zmienić, ponieważ niestety na daną chwilę nie wiem jaki jest

Edytowane przez Rolex159
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...