Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

:hi: Juz od jakiegos czasu jestem uzytkownikiem forum a od ponad miesiaca wspowlascicielem :tongue4: stu trzydziesto konnej A4 sed 2002r.....mam nadzieje ze ogromny zasob informacij jaki tu sie znajduje pomoze mi w rozwiazywaniu problemow ktorych odpukac jak narazie nie posiadam :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich:) Mam na imie Staś, mam 22 lata i choć Audi będe miał juz 20 marca(taki prezent na swieta :) ) to tak samo jak nie mogę doczekac sie auta tak samo nie mogłem doczekac sie rejestracji na forum :) Wiec rejestruje się juz dzisiaj. Moje auto to A4 B6 Avant 1.9 TDI z 2002 roku czarne z tempomatem i navi plus. Podoba mi się :). Auto jest od znajomego z Niemiec i mimo ze tak naprawde nie wiele o nim wiem i nawet nie widziałem jej na zdjęciach to wiem ze i tak ją chce. Po prostu ufam mu i jak on mówi ze bede zadowolony to wiem ze tak bedzie. Atutem jest to ze wiem jaka jest przeszłosc tego auta (tzn. ze nigdy nie było bite), ze było serwisowane i esploatowane we własciwy sposób i wiem ze na dzien dobry nie czkeka mnie wymiana rozrządu gdyz na tym co jest jeszcze 30 000 km przejade :)

Po 20 marca zrobie update informacji i wrzuce zdjecia w profil

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...