Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam Proxa :hi:

Szkoda ze akurat nie mialem radia w aucie bo tez bysmy pogadali :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich posiadaczy Audi A4. Od niedawna posiadam Audi A4 B5 2.6 v6. na razie testuję, sprawdzam i wyrabiam sobie opinie. Jak na razie wszystko bardzo dobrze poza spalaniem :). W mieście 21 litrów gazu??? Czy to nie za dużo??? Co robić, co sprawdzić, pomóżcie.

Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam na imię Grzegorz. W ostatnią sobotę stałem się szczęśliwym posiadaczem Audi A4. Chociaż ma 11 lat to tak mi się podoba że normalnie... Mam nadzieję że trochę mi posłuży. Muszę w nim rochę pogrzebać i dlatego mam zamiar skorzystać z pomocy bardziej doświadczonych użytkowników tego forum. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, na forum już od dawna zaglądam :cool: przyszła pora na założenie konta... piewszy post.... gdyż we wrześniu zaczynam poszukiwania A4 B5 AFN :cool: teraz zostaje mi czytać, czytać ... i jeszcze raz czytać forum :) a jak tylko kupie ślicznotkę to pochwale się na forum i na spotach :D

pzdr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich sympatyków samochodów Audi.

Mam na imię Jan i będzie mi zależało na korzystaniu z doswiadczenia ludzi, którzy A4 jeżdżą trochę dłużej. Od 3 tygodni jeżdżę A4 avant 1997, silnik 1,6. Poprzednie samochody to również audi: B3 i B4. Ten ostatni oddałem synowi, który też chyba będzie fanatykiem tej marki. Czy w Biskupcu i okolicach są bywalcy tego forum?

Proponuje przeczytac jeszcze raz regulamin bo zle nazwales temat poprawiam po raz ostatni :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowym użytkownikiem tego forum , powiem szczerze że ździwilo mnie to że trzeba napisac watek a nie można odrazu odpowiedziec na jakis temat , jestem dopiero co upieczonym użytkownikiem audi a4 , wczesniej miałem vw ,-przesiadka- ale cały czas w jednym koncernie.

Zle nazwany temat ten poprawilem proponuje przeczytaj jeszcze raz regulamin forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów. Nazywam się Mariusz i mieszkam w Warszawie. Mam nadzieję zostać szczęśliwym posiadaczem Audi A4 Avant 1.9 TDI z 2003 roku. Jak zakup dojdzie do skutku, będę potrzebował Waszej pomocy w wielu dziedzinach. Nigdy nie miałem Audi, a znajomy - posiadacz A4 - powiedział mi, że jak wsiądę do A4 to już nigdy nie będę chciał jeżdzić inną marką aut. Za kilka dni przekonam się, czy miał rację.

Pozdrawiam Wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak już kupisz to zapraszamy na spota :) :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...