-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
szogunO napisz gdzie i kiedy będzie w okolicy jaki spot
-
Polecane opony zimowe
Witam mam założone Dunlop WinterSport 3D i muszę powiedzieć że są to super opony na zimę a miałem już wielu producętów opony jednak do tych nie ma porównania
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Witam u mnie w niemczech był zalewany olejem 10W60 po sprowadzeniu do Polski nasi genialni sprzedawcy w sklepie motoryzacyjnym powiedzieli że nie ma sensu tak drogiego półsyntetyka lać lepiej zalać pełny syntetyk więc zalem i zaczął brać olej. Po powrcie do oleju 10W60 bierze 1l na 10000 więc spróbuj i ty zalać10W60 . I CHCIA BYM UŚWIDOMIĆ 90% DEBILOWATYCH SPRZEDAWCÓW W SKLEPACH ŻE CASTROL EDGE 10W60 TO OLEJ W PEŁNI SYNTETYCZNY A 10W TO NIE JEST OZNACZENIE PÓŁSYNTETYKA
-
[ALL] Quattro pali więcej ?
2,8Q w jeździe mięszanej 12-13l gazu wydaje mi się że jest to dobry wynik . Przy 200km/h 17l gazu 1,8T palą mniej ale kultura pracy i dzwięk silnika przy butowaniu wynagradzają spalanie
-
[B5 AVV] Swap 2,8 do 1,8
Witam abyś miał silnik 2.8 musisz wymienić wszystko łącznie ze skrzynią biegów tak że lepiej i taniej wyjdzie żebyś ten sprzedał a kupił z więkrzym silnikiem
-
[B6 ALT] Świece do gazu
Witam zgadzam się z mateogda wrzystkie sklepy polecają NGK bo w każdym mają pełen wybór też je założyłem i zaczęły kuleć więc kupiłem BERU i jest ok.
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Witam u mnie spalanie LPG; trasa, 12l-13l jeżdrzę dość dynamicznie zdażają się odcięcia paliwa miasto,16l na autostradzie średnia prędkość 200km/h 17l jazda za polonaz na trasie prędkość max 100km/h 9,5l
-
[B5 ABC] Wibracje drżenie przy ok 1600obr
Witam przypuszczam że twój mechanik nie wie że masz koło zamachowe dwómasowe to może być przyczyną plus podjechane sprzęgło . Jeżeli masz walnięty dwómas to współczuje ja mam to samo jest to koszt koło 2000 zł. plus sprzęgło około 700 zł.
-
[B5 AAH] Czy 2.8 V6 174PS duzo mi pali ?
Hmm, w V6 normalne ? to chyba w AUDI bo kolega ma BMW 2.8 V6 i pali od tyku. Witam BMW nie ma V6 tylko R6 to jest silnik rzędowy chyba że teraz BMW produkuje V-ki
-
[INNE] [2.8 AMX] Moje serce pracuje jak diesel.
Witam kolego może się mylę ale wydaje mi się że ten silnik jest ma rozrząd na pasku nie na łańcuchu
-
[B5 AAH] Gaśnie na luzie
Witam u mnie jest podobnie przy czym wyskakują mi błędy ; -zbyt bogata mięszanka blok 1 -zbyt uboga mięszanka blok1 -zbyt bogata mięszanka blok 2 -zbyt uboga mięszanka blok 2 -błędne położenie czujnika wału Jeden mechanik mówi że sondy lambda do wymiany drógi mechanik że przepływomierz do wymiany jeżeli by ktoś wiedział co jest na pewno do wymiany proszę o podpowiedź
-
[B5 1Z] Przy 2000-2100 obr. drży nadwozie
MOONDEK jeżeli sprzedali ci tarczę od dwómasa to nie ma takiej możliwości aby nie było drgań poniewarz tarcza do zwykłego koła ma wbudowane sprężyny aby tłumiły drgania a przy dwómasie to koło ma wbudowane sprężyny a nie tarcza tak że w twoim przypadku nic nie amortyzuje drgań a skrzynia dostaje dość konkretnie w du...
-
[B5 ABC] 2.6 V6 problem jaki olej
Witam ja zalałem castrol edge 10w60 wcześniej miałem 5w40 teraz nie bierze oleju wcześniej 3l na 10000 przy butowaniu dodam że oba oleje to pełne syntetyki
-
[B5 AAH] bierze olej?
Nie chodzi o efektowną jazde bardziej o efektywną :embarrassed:czasem wyprzedzając pociągnę go nie lubię zmuszać kogoś do jazdy poboczem tak że wyprzedzając daję do dechy aby szybciej się schować ogólnie to staram się jeżdzić do 3500rpm [br]Dopisany: 07 Wrzesień 2008, 13:28_________________________________________________Witam jestem po wymianie oleju zalałem castrol EDGE 10w60 zrobiłem od wymiany 3000 i ubyło około 2mm na miarce mój styl jazdy się nie zmienił tak że jak komuś bierze olej niech spróbije zalać 10w60 to też jest pełny syntetyk a jeżeli ktoś twierdzi że pół bo 10w niech poczyta specyfikację oleju
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Czytałem specyfikację castrola i 10w60 to pełny syntetyk podobnie jak platinum i shell a pytam co myślicie o zalaniu tym olejem silnika wcześniej w niemczech miał zalany molly 10w60 dodam że lubie wkręcać silnik na wysokie obroty czy jest to odpowiedni olej do silnika 2.8 AAH
hajder
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta