Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 ALT] Świece do gazu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jakie powinno sie uzywac swiece do instalacji gazowej.Audi a4 2,0 benzyna 2002.p-rzebieg 115.000

Opublikowano

Ze względu na układ zapłonowy tylko i wyłącznie takie jakie zaleca producent samochodu.

Opublikowano

Witam zgadzam się z mateogda wrzystkie sklepy polecają NGK bo w każdym mają pełen wybór też je założyłem i zaczęły kuleć więc kupiłem BERU i jest ok.

Opublikowano

jedno przed czym mnie przestrzegali jak jeździłem "na gazie" to świece z więcej niż jedną elektrodą

Opublikowano

jakie powinno sie uzywac swiece do instalacji gazowej.Audi a4 2,0 benzyna 2002.p-rzebieg 115.000

NGK BKR6EIX

Opublikowano

Takie jak do benzyny nic innego

50% / 50%

i tak i nie

jak kto woli

Opublikowano

Takie jak do benzyny nic innego

50% / 50%

i tak i nie

jak kto woli

jakie za? :cool1:

Opublikowano

jakie za?

producent produkuje dwa rodzaje swiec np PFR6Q i PFR7Q

pierwsze to swiece dedykowane do auta pracującego na beznynie a drugie są dedykowane do auta pracującego również na LPG lub CNG

produkcja świec jest wiec podparta doswiadczeniem i uważam ze gdyby było inaczej byłaby tylko jedna swieca a tak sa dwie

może to jest tylko wyciągniecie kasy z naszej kieszeni ale skoro kosztuja mniej wiecej tyle samo wiec nie ma nic do stracenia

Opublikowano

jezeli mówimy o świecach zalecanych przez producenta to zgadzam sie z tobą w 100 % :good: , ale jak zalecają niketórzy o róznych specjalnych swiecach do gazu polepszających osiągi to :nabijasie:

Opublikowano

nie mówie tutaj o większych osiągach tylko o zastosowaniu

Opublikowano

oj to jak na platynowe to coś tanie te świece ;) my do naszych wynalazków CNG kupujemy platynki ale po 300 zł za sztuke:) i mamy pewność ze 60 tyś km zrobia :)

Opublikowano

ja na PFR6Q zrobiłem 98 tkm i wymieniłem na takie same

przy czym te stare nie były jeszcze nadpalone

jakie to swiece za 300pln?

tak na marginesie zrób sobie Kolego porzadek w profilu bo sie nie zgadza.... :mysli:

Opublikowano

jutro dokłądnie napisze co to są za świece bo nazwy nie pamietam:) ale zadne inne nie daja rady pracować na metanie i tylko te wchodzą w rachube:)

Opublikowano

taaaa słyszałem o problemach zapłonu w autach z CNG

kilka razy zetknałem sie we Włoszech z tym tematem

kolega ma firmowego golfa IV z CNG i hula wzorowo

musze z nim pogadac co tam ma wrzucone za swieczki

Opublikowano

a dodam ze ja mowie o autach osobowych 2 szt i autobusach ktorych mamy troszke więcej ;)

Opublikowano

nie mówie tutaj o większych osiągach tylko o zastosowaniu

...potwierdziłem w wypowiedzi ze się z tobą zgadzam w tym co piszesz a o poprawie osiągów to juz ot tak wtrąciłem.. :wink4:

Opublikowano

a dodam ze ja mowie o autach osobowych 2 szt i autobusach ktorych mamy troszke więcej ;)

Ale autobusy mają silniki diesla.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.