Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zgasło podczas jazdy i nie odpala pomocy ....


dragonstyle

Rekomendowane odpowiedzi

Witam sprawa jest taka, cewka jest dobra napięcie idzie do kopułki a z kopułki juz nie wychodzi na kable, co wy na to? mysle ze to kopułka i palec do wymiany ewentualnie+kable ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro dochodzi do aparatu a nie wychodzi z niego to pewnie padł palec i nie przekazuje dalej. Dla pewności wymień cały kpl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki dzięki, koło środy wymienię i napisze czy pomogło:] Pozdrawiam

---------- Post dopisany 02-01-2013 at 17:29 ---------- Poprzedni post napisany 31-12-2012 at 13:27 ----------

Witam, dalej niestety nie pali:( wymieniłem kopułkę i palec, i ani nie drgnie :( wymienię jeszcze kable, co wy na to? mi juz brakuje sił. A czasami przy dzisiejszych próbach odpalania silnik wydawał taki odgłos jak by sie zamulał Wydaje mi się że gdzies robi zwarcie bo wskazówka od obrotów przy kręceniu silnikiem skakała na 5tyś, aha a gdy odłączyłem komputer od gazu juz nie było tych dzwieków i wskazówka lezała spokojnie. mam nadzieje ze napisałem ze zrozumieniem xd:D bo normalnie dzis to juz mam dość ;/

---------- Post dopisany 05-01-2013 at 11:20 ---------- Poprzedni post napisany 02-01-2013 at 17:29 ----------

Problem rozwiązany, po wymianie kopułki palca kabli zaplonowych auto zapaliło, dzięki wszystkim za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...