Skocz do zawartości
IGNOROWANY

prośba o analize logów.


macix85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam z góry proszę o wyrozumiałość po raz pierwszy robiłem logi. dopiero zaczynam zabawę z vagiem. a wiec logi wykonywane na vag com pacjent audi a4 b5 1,9tdi afn 110km 1998r. autko sprawuje się ok rok temu był problem z not laufem zaraz po kupnie ale przegonione na autostradzie ostro i spokój dziś zrobiłem logi z celu sprawdzenia kondycji i proszę kogoś kto się na tym zna o wypowiedz na ich temat.

dynamiczne blok 003 i 004

003 i 004.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

dynamiczne blok 008 i 011

008 i 011.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

statyczne blok 007 i 001

007 i 001.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

statyczne blok 013

013.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

mam nadzieje ze sa zrobione poprawnie i proszę o info o interpretacji.

---------- Post dopisany at 22:35 ---------- Poprzedni post napisany at 18:30 ----------

up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagrzej porządnie auto lub na czas pomiaru daj nawiew na jedną kreskę. Jak to nie pomoże to na początek termostat do wymiany i ponowny komplet logów do wrzucenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak napisał poprzednik i dodatkowo wymień filtr paliwa, jeśli był dawno wymieniany i posprawdzaj wężyki podciśnieniowe od Turba , można przeczyścić też przepływkę bo trochę zaniża .

Masz jeszcze katalizator?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filtr paliwa ma niecałe 2tys km świeżo wymieniony katalizator jest na stanie a przepływki nie czyściłem kurcze a auto jak robiłem logi na blacie miało juz od 10 min 90 stopni latałem po obwodnicy i jak bylo 90 na blacie jeszcze zrobilem jakies 10km i dopiero logi poszły a statyczne potem pod dom jak zajechałem. a wężyki od turba dlaczego ? coś tam jest nie tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turbina nie uzyskuje zadanego ciśnienia dlatego posprawdzaj wężyki podmień przepływomierz bo troszkę zaniża termostat do wymiany i wydłub katalizator ze środka i mozesz ponownie zlogować auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wężyki do sprawdzenia bo troszeczkę słabo doregulowuje ciśnienie , porównaj zadane z rzeczywistym w logu 11 i będziesz miał odpowiedź dlaczego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki jutro zabieram się za wężyki i przepływke i zobaczę co z tym katem . mam pytanko jeszcze tylko w sprawie bloku 013 dlaczego sa 4 cyl a wartości tylko przy 3 i na tym 3 co tam za zera wskakują ? sorka ale dopiero zaczynam pierwsze logi robione własnoręcznie bądźcie wyrozumiali. aha mam prośbę powiedzcie jeszcze jakie logi robić statyczne i dynamiczne które bloki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...