Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Navigation Plus AUDI-RNS.A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[/size]_________________________________________________witam - no kto pomoże ,co ten napis oznacza - De cd kan niet worden gelezen . Plaats a.u.b. een cd-rom TracelPilot DX , O COTU CHODZI ???? - juz nie mam siły - proszę o pomoc

Nie może przeczytać płyty, włóż płytę TravelPilotDX. Tzn że masz włożyć ori płytę z mapą.

Opublikowano

no i masz dx navi :] wiec przeczysc laser a jak to nie pomoze to jest cos z navi z doswiadczenia wiem ze bardzo nikt nie chce tego naprawiac ale nie dawal bym tego do naprawy lepij kupic inna navi

Opublikowano

NO JA MYŚLĘ ŻE MOŻE TRZEBA BY SOFTA NOWEGO WRZUCIĆ BO JAK CZYTA ORGINAŁY TO LASER OK NAJLEPIEJ POLSKIEGO. UMNIE JETS TAKI GOŚC KTÓRY TO ROBI ALE TO OD WAS KAWAŁEK

Opublikowano

ale sam se to zrobisz napisz do mnie i powiem ci co i jak

Opublikowano

No właśnie tak mam jak każda inną płytę włożę niż ta badziewska niemiec

Witaj Lewy, niestety ta Navi jest bez DX i nie pójdzie na niej mapa PL..

to tak aby rozwiac wątpliwości, na DX'owych gdy nie ma płyty prosi wyraznie o mape w formacie DX.

pozdr.

Opublikowano

to wiec ta navi moze byc tylko najlepsza do sluchania radia i moze sluzyc jako TV

Opublikowano

witam - co do płyt poddaje się , wydaje mi się coś że wina leży po innej stronie , dziś kupiłem sprężone powietrze do lasera ,tylko teraz jak to przeczyścić , nawi wyjęte tylko zabardzo nie ma dostępu do lasera - ręce opadają , i jescze jedno ,czy ktoś próbował już zmieniać soft w celu zmiany języka na polski , pojawił się już plik , tylko czy to jest sprawdzone - pozdrawiam

Opublikowano

ja mam tylko navi pluc z 2 pokretlami i soft dziala a sprezone powietrze tez zaloz jakis wezyk na to i sciagnij gore z navi

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Może jakieś newsy Panowie?? Bo i mnie spotkał ten problem...:/

Opublikowano

Witam.

Panowie podpinam się pod temat. Też mam taką Navi, mapę Polski mam i wszystko działa, czasem tylko się zacina ale to raczej wina brudnego lasera. Pytanie moje brzmi: czy ma ktoś z Was polskiego lektora i polski soft? U mnie mapa Polski działa, ale lektor jest po angielsku tak jak całe menu w Navi. Proszę o pomoc jak to zmienić żeby wszystko było PL :)

Pozdrawiam

Opublikowano

musisz miec plytke z softem i ustawic na mapie jezyk bodajze angielski metryczny

Opublikowano

Ma ktoś może ten soft??

Opublikowano

WELKIE dzięki :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Pozdrawiam

Opublikowano

Panowie - radziłbym zdjąć to. Szkoda aby forum miało problemy i było posądzone

o piractwo. :/

Opublikowano

oki racja moglem to zalatwic przez maila moj blad juz usuwam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.