Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wypełnienie wnęki pod koło dojazdowe w Audi A4 B8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Potrzebuję numer OEM lewarka do mojego modelu. A4 B8 sedan 2012 lift.

Opublikowano
W dniu 31.03.2018 o 12:38, R0KTEMU napisał:

Potrzebuję numer OEM lewarka do mojego modelu. A4 B8 sedan 2012 lift.

8K0 011 031 G :wink:

Opublikowano
16 godzin temu, MaciekPL napisał:

8K0 011 031 G :wink:

Dzięki

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Potrzebuję numer OEM, dekla którym przykrywa się akumulator. Dekiel, obudowę. Taki żeby przypasował również pod subwoofer. Kupiłem jeden, ale niestety jest do wnęki bez subwoofera i nie pasuje. 

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Do czego służy ta łopatka z lewej strony?

I co ma być w miejscu nad tym haczykiem po prawej?

20180624_143355.jpg

Opublikowano

Poszukuję takiego podnośnika jak na zdjęciu post wyżej. Może ktoś ma na zbyciu?

Opublikowano
W dniu 24.06.2018 o 14:44, Daro32 napisał:

Do czego służy ta łopatka z lewej strony?

I co ma być w miejscu nad tym haczykiem po prawej?

 

Ta łopatka służy do wyciągania lamp. To po prawej stronie, nie wiem co tam powinno być. 

Opublikowano
12 godzin temu, MaciekPL napisał:

Ta łopatka służy do wyciągania lamp. To po prawej stronie, nie wiem co tam powinno być. 

Których lamp? Oglądałem manuale na youtube do przednich lamp i wychodzi na to że nie trzeba żadnej łopatki

Edytowane przez Daro32

Opublikowano
2 godziny temu, Daro32 napisał:

Których lamp? Oglądałem manuale na youtube do przednich lamp i wychodzi na to że nie trzeba żadnej łopatki

Z tego co czytałem to jest do tylnych lamp. Teraz w pracy patrzyłem, ten haczyk po prawej. Na dole tam gdzie Mas haczyk jest okrągła cześć haczyka a do góry tam gdzie masz puste miejsce jest ta dłuższą cześć. 

Opublikowano
6 godzin temu, MaciekPL napisał:

Z tego co czytałem to jest do tylnych lamp. Teraz w pracy patrzyłem, ten haczyk po prawej. Na dole tam gdzie Mas haczyk jest okrągła cześć haczyka a do góry tam gdzie masz puste miejsce jest ta dłuższą cześć. 

Dzięki

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

A ten haczyk do czego służy?

Opublikowano
44 minuty temu, lukaszmi napisał:

A ten haczyk do czego służy?

 

Opublikowano

Sądzę czy też podejrzewam,że ten haczyk może służyć do ściągania dekielków z felg. Niektóre mają właśnie takie małe otwory. Ale to tylko moje zdanie ?

Opublikowano

 

37 minut temu, kamilch-1984 napisał:

Sądzę czy też podejrzewam,że ten haczyk może służyć do ściągania dekielków z felg. Niektóre mają właśnie takie małe otwory. Ale to tylko moje zdanie ?

Masz rację.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam, czy ktoś zna numer katalogowy wnęki koła zapasowego dla Sedanu? 
https://allegro.pl/audi-a4-b8-wneka-kola-zapasowego-8k9863697b-i7594725441.html znalazłem coś takiego ale z tego co widziałem na internecie to numer 8k9863697b jest dla avantu najprawdopodobniej.
A może ugryźć to inaczej i czy pasuje ta wnęka pod sedan?

Edytowane przez EdoTensei

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
W dniu 24.06.2018 o 14:44, Daro32 napisał:

Do czego służy ta łopatka z lewej strony?

I co ma być w miejscu nad tym haczykiem po prawej?

20180624_143355.jpg

Ten zestaw na foto idzie na niego położyć dojazdowke 19"? Czy jest inny wykruj styropianu? Mam kompresor, dojazdowke, lewar, nabój piankowy... 

Opublikowano
W dniu 13.09.2017 o 22:51, korti napisał:

pozwólcie że się przyłącze

A czy w związku z różnica średnic -  dojazdówka 19 a moje koła 17 - jest jakieś zagrożenie dla mechanizmu quattro,?

Wiem że te rozwiązania bardzo nie lubią właśnie różnicy średnic - jaka mówi mój oponiarz uszkadza się napęd

co myślicie ?

 

Ziom w swojej kutej na 4 kopyta ma taką dojazdowke... 

 

Film z YouTube 

 

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 5.06.2019 o 22:13, TySiK napisał:

Ten zestaw na foto idzie na niego położyć dojazdowke 19"? Czy jest inny wykruj styropianu? Mam kompresor, dojazdowke, lewar, nabój piankowy... 

Tak. Tylko 19 pasuje

Opublikowano
2 minuty temu, Daro32 napisał:

Tak. Tylko 19 pasuje

Dziękuję 

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Potrzebuje kupić kompresor zestawu koła zapasowego do Audi a4 b8 Allroad 2013.

Czy ktoś może podać nr katalogowy części, ewentualnie jakiś rozsądny zamiennik, co by nie latał w mocowaniu wnęki. Zestaw z kołem zapasowym.

Czy z jeszcze jakiś elementów został ogołocony mój zestaw koła zapasowego?

Z góry dzięki. 

20190622_143940.jpg

20190622_144001.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.