Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ogłoszenie


kaj82

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno wystawilem A4 na sprzedaz na otomoto, dostałem od kolesia maila o nastepujacej tresci:

Hello, my name is Sir Philip Jones, an international agency based in the United Kingdom. I saw an ad that you want to sell your car. If this is true, then do not make contact with any other person 'cos''m interested. I know that in good faith, we will conclude this transaction. I would like to know what the current location of the car and it is also present condition. Secondly would you say that your message across price. I expect that you fast response.

I must also ask you your last asking price (not negotiable).

I will answer only after you get this information.

Thank you

Regards

Co ludzie chcą osiągnąć wysyłając takie maile, bo na pewno nie jest on zainteresowany kupnem auta :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooooj, bardzo ostrożny.

Po kiego mu "current location of a car".

Poza tym, jeśli dokładnie przekopiowałeś treść maila, to Pan szlachta Brytyjska, znana z nienagannego słownictwa, robi byki językowe ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś krętacz pewno. Napisz mu żeby poszedł szczaw zbierać.

Wit ma rację....błędy są i to nie podlega żadnym komentarzom (jestem po alku więc jak coś zle napisałe to sorka )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauważyłem pewną prawidłowość :cool1:

gdy wystawiam na allegro telefony z wyższej półki

albo inne sprzęty cenowo odbiegające (w górę), od pozostałych aukcji

zawsze dostaję podobne meile :angry:

z automatu je kasuję :baseball:

słyszałem, że przodują w tym procederze rodacy p. Olisadebe

to nie ludzie, to wilki :decayed: :bicz3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy z Nas dostaje śmieci na skrzynkę, a w śmieciach mogą być wirusy czy inne cholerstwo, raczej nikt tego nie otwiera

może to być inteligentniejsza forma dotarcia do naszych komputerków, tak mi się wydaje :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh tez kiedys sprzedawałem telefonik z wyższej półki i co ? dostalem pdobnego meila z prosba o dane i numer konta bo chce mi przesłac kase za niego oraz abym doliczył koszta przesylki , stwierdziłem ze jakis kretacz i po sprawie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za każdym razem jak wystawie na allegro telefon albo jakiś inny sprzęt powyżej 500zł dostaje maila od Philip'a Jones'a na ogół z pytaniem czy wyśle przedmiot do afryki :polew: :polew: i zawsze koniecznie ups'em :polew: :polew: kiedyś nawet dostałem maila w sprawie wysyłki do afryki jak sprzedawałem bmw :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za każdym razem jak wystawie na allegro telefon albo jakiś inny sprzęt powyżej 500zł dostaje maila od Philip'a Jones'a na ogół z pytaniem czy wyśle przedmiot do afryki :polew: :polew: i zawsze koniecznie ups'em :polew: :polew: kiedyś nawet dostałem maila w sprawie wysyłki do afryki jak sprzedawałem bmw :polew: :polew:

To bambusy jedne :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sprzedawałem na Allegro laptopy z USA... średnio 3 takie maile dziennie. Zazwyczaj były z RPA, i w treści czułem się jak bożek elektroniki, że jak oni się cieszą iż ujrzeli mojego lapa, i że oni płacą 5000$ (a ja chciałem za nie 2000 PLN)... że mam je wysłać, a oni dadzą mi pieniądze specjalnym przelewem (tu podany link).

Link owszem, działał, okropnie kiepska strona, aż trzeszczała - taka bida :) no i tam niby moje dane, że już 5000$ czeka, że mam podać nr konta...

Wpisałem losowo wybrane...

Potem komunikat, że już zapłacili i czymprędzej wyślij laptopa...

aha...

Innemu odpisałem, że bardzo się cieszę iż chce kupić ode mnie lapa, że ja go już wysyłam... On oczywiście że wysłał mi kasę (tu znów ten sam link)...

Może to dziwne, ale mnie naprawdę bawi, jak piszę do nich, i oni myślą, że ja myślę, że nic nie kumam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...