Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Prosze o analize logów (silnik mi się trzesie jak się nagrzeje)


Kit

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki za odpowiedz płynu nie ubywa bo często sprawdzam, olej też bez zmian dam znajomemu to mi podmieni pompki tylko muszę się ustawić w kolejce bo zawsze ma dużo aut do roboty samemu raczej tego nie zrobie widziałem na forum fotostory co jak i od czego zacząć ale mam obawy że cos zrobie nie tak.Jak podmienie zrobie logi i wzrzuce na forum.[br]Dopisany: 07 Lipiec 2008, 14:16 _________________________________________________witam :) ponawiam mój temat jestem na wakacjach :cool1: auto stoi u mechanika który posprawdzał wszystko na kompie i porozbierał trochę długo mu zeszło zanim wykluczył koło dwumasowe, powiedzaiał mi przez telefon jak nie będzie pewien to się nie podejmie naprawy ale po ciężkim dniu stwierdził że to pompowtryskiwacze powodują te drgania moje logi są powyżej mechanik mi powiedział że trzeba wymienic dwa PD drugi i czwarty czy waszym zdaniem konieczna jest wymiana dwóch pompek czy wystarczy tylko na drógim cylindrze?

niech podmieni najpierw na jednym i zobaczymy jak sie rozloza korekcje ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że posprawdzał wszystkie połączenia przy PD itp żeby mieć czyste sumienie i takie coś wyeliminować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej tak goś długo pracował w w warsztacie Audi i już przerabiał to wiele razy (dwumasy wtryski itd..) tylko mówił że najwiekszy problem to było sprawdzic czy to dwumas czy PD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej tak goś długo pracował w w warsztacie Audi i już przerabiał to wiele razy (dwumasy wtryski itd..) tylko mówił że najwiekszy problem to było sprawdzic czy to dwumas czy PD.

i jak juz po wymianie pompek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie pompki wymienione miały inne oznaczenia niż te w aucie ale korekcje sa ok :good: autem już nie trzęsie chodzi tak jak kolegi passat z silnikiem AWX jeszcze rozrząd mechanik kończy i auto gotowe dzięki spanky :hi: że mie skierowałeś na te pompki to była trafna diagnoza pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie pompki wymienione miały inne oznaczenia niż te w aucie ale korekcje sa ok :good: autem już nie trzęsie chodzi tak jak kolegi passat z silnikiem AWX jeszcze rozrząd mechanik kończy i auto gotowe dzięki spanky :hi: że mie skierowałeś na te pompki to była trafna diagnoza pozdro.

no to super ... :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się ciesze :) nie wszyscy maja tyle szczęścia zaczynają od poduszek,złącza elastycznego,dwumasa a na końcu okazuje się że to pompki ale każdy przypadek jest inny mi sie udało za pierwszym razem to zasługa mechanika który wykluczył dwumasa i pozostałe rzeczy no i oczywiście ludzi z waszej stronki.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie pompki wymienione miały inne oznaczenia niż te w aucie ale korekcje sa ok :good: autem już nie trzęsie chodzi tak jak kolegi passat z silnikiem AWX jeszcze rozrząd mechanik kończy i auto gotowe dzięki spanky :hi: że mie skierowałeś na te pompki to była trafna diagnoza pozdro.

A masz moze te oznaczenia? Warto by sie przyjrzec roznicom, bo kilka osob jeszcze narzekalo na telepanie, wiec moze tu pies pogrzebany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ak tylko odbiore auto to napisze bo mechanik jeszcze rozrząd konczy robić u niego są dwie stare pompki i spisane nowe

czekamy z utęsknieniem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mogłem wcześniej napisać miałem problemy z internetem :wallbash:. Moje pompki w aucie miały oznaczenia: 038 130 073 AN to są oznaczenia nowych wtrysków 038 130 073BQ wymienione zostały tylko dwa ale wszystko jest ok :good: silnik chodzi jak zegarek a nawet wydaje mi się że mocy przybyło i przede wszystkim w środku jest o połowę ciszej wiem że te wtryski nowe które zostały wstawione są od 2.0 TDI 140 KM ale jak zapewniał sprzedawca co się potwierdziło jest wszystko w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mogłem wcześniej napisać miałem problemy z internetem :wallbash:. Moje pompki w aucie miały oznaczenia: 038 130 073 AN to są oznaczenia nowych wtrysków 038 130 073BQ wymienione zostały tylko dwa ale wszystko jest ok :good: silnik chodzi jak zegarek a nawet wydaje mi się że mocy przybyło i przede wszystkim w środku jest o połowę ciszej wiem że te wtryski nowe które zostały wstawione są od 2.0 TDI 140 KM ale jak zapewniał sprzedawca co się potwierdziło jest wszystko w porządku.

to przy jakims przyplywie gotowki wymienil bym jeszcze dwie pozostale pompki zeby wszystko bylo cacy ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Kit, możesz napisać jakiej firmy założyłeś termostat?

Tak mnie zastanawia temperatura paliwa - czy 80 stopni to nie za dużo? Ile powinna wynosić temp. paliwa dla wersji z chłodniczką paliwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...