Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] A4 Avant TDI S-LINE 171KM/357Nm by PAJDA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
kupiłeś lusterko,czy PDC będziesz rezał :wink:

wszystkiego się dowiesz w swoim czasie :decayed::naughty:

oj będziesz chciał piny:grin:

Opublikowano
  • Autor
kupiłeś lusterko,czy PDC będziesz rezał :wink:

wszystkiego się dowiesz w swoim czasie :decayed::naughty:

oj będziesz chciał piny:grin:

siłą wezme,

trzeba coś zacząć robić bo nudą wieje :whistling:

Opublikowano

kluczyk zimą kupiłeś :decayed: a dopiero teraz uruchomiłeś:grin:

ale i tak na całość na +:thumbup1:

---------- Post dopisany at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ----------

siłą wezme,

:polew:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Kolejny modzik na pokładzie :decayed:

1) lusterko fotochrom

2) przełącznik auto z B7

3) Coming/Leaving Home (CLH)

:decayed:

PRZED :

IMAG0086.jpg

IMAG0085.jpg

PO :decayed:

IMAG0105.jpg

IMAG0108.jpg

dioda z alarmu została przeniesiona do góry przy lampce podsufitki

brak tylko plastiku przy lustrze który maskuje kable od zewnątrz :doh: i cieżko to bedzie wogóle pozyskać

IMAG0121.jpg

dioda Auto świeci na biało, diody w pokrętle też zostały zmienione jedna niebieska i druga czerwona

Opublikowano

:thumbup1:

fotochrom to je to .

Opublikowano

modzik OK:thumbup1:

ale z tą niebieską diodą pojechałeś:facepalm::grin:

---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 22:16 ----------

zmień ją na białą:naughty:

Opublikowano
  • Autor
modzik OK:thumbup1:

ale z tą niebieską diodą pojechałeś:facepalm::grin:

---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 22:16 ----------

zmień ją na białą:naughty:

nie :decayed:

Opublikowano

czarny połysk do niczego nie pasuje :decayed:

Opublikowano
modzik OK:thumbup1:

ale z tą niebieską diodą pojechałeś:facepalm::grin:

---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 22:16 ----------

zmień ją na białą:naughty:

nie :decayed:

:sick3: :grin:

Opublikowano
  • Autor
czarny połysk do niczego nie pasuje :decayed:

czepiasz się :facepalm: bo zazdrościsz :grin:

Opublikowano
czarny połysk do niczego nie pasuje :decayed:

czepiasz się :facepalm: bo zazdrościsz :grin:

walnij dekory w black piano to będę zazdrościł :kox:

Opublikowano
czarny połysk do niczego nie pasuje :decayed:

czepiasz się :facepalm: bo zazdrościsz :grin:

walnij dekory w black piano to będę zazdrościł :kox:

folią 3m robione

dekory_piano.jpg

---------- Post dopisany at 22:35 ---------- Poprzedni post napisany at 22:35 ----------

wne5.jpg

Opublikowano

Ten plastik do lusterka kosztuje 20zl w ASO, albo wysyłkowo z GETEM.

Rzeczywiście ten połysk nie pasuje :kwasny: Sam rezałes włącznik ?

P.S. Ucho, coś Ci fotki nie pykły :P

Opublikowano
modzik OK:thumbup1:

ale z tą niebieską diodą pojechałeś:facepalm::grin:

---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 22:16 ----------

zmień ją na białą:naughty:

nie :decayed:

:sick3: :grin:

ucho .....przyznaj się marzy Ci się niebieski ledzik w aucie....tylko się zastanawiasz jak zareagujemy jak to znajdziemy :decayed:

Opublikowano

ucho .....przyznaj się marzy Ci się niebieski ledzik w aucie....tylko się zastanawiasz jak zareagujemy jak to znajdziemy :decayed:

ale to już pójdę po bandzie i cały środek zrobię :wink::grin:

Opublikowano

:decayed::thumbup1:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

wczoraj kurier zostawił cos dla mnie :decayed::decayed:

IMAG0135.jpg

IMAG0136.jpg

zobaczymy jak się będzie śmigać :naughty:

Opublikowano

:eusathink: Mikołaj był w grudniu :wink:

Opublikowano
  • Autor
:eusathink: Mikołaj był w grudniu :wink:

u mnie w kuchni na kalendarzu cały czas jest kartka 6 grudnia :naughty:

Opublikowano
:eusathink: Mikołaj był w grudniu :wink:

u mnie w kuchni na kalendarzu cały czas jest kartka 6 grudnia :naughty:

:slina: fajnie masz

gdzie kupiłeś kalendarz :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.