Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] A4 Avant TDI S-LINE 171KM/357Nm by PAJDA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:good: Moduły solidnie zrobione, wiem bo sam mam od TOMNIKa i polecałem. :wink4:
Opublikowano

Witaj

Bardzo ładny czarny avancik :] 4 lata temu takiego szukałem ale coś nie miałem szczęścia :]

Ja akurat mam srebrną, też AVF ale mi tylko 160 KM poszło na programie i kreski nie takie ładne :/

oprócz skór, kiery, bixów, to mam podobnie :]

Swoją drogą wczoraj ok.11-12 podjechałeś na Katowicach pod sklep BNS z częściami elektronicznymi :]

Pozdr.

Opublikowano
  • Autor
Witaj

Bardzo ładny czarny avancik :] 4 lata temu takiego szukałem ale coś nie miałem szczęścia :]

Ja akurat mam srebrną, też AVF ale mi tylko 160 KM poszło na programie i kreski nie takie ładne :/

oprócz skór, kiery, bixów, to mam podobnie :]

Swoją drogą wczoraj ok.11-12 podjechałeś na Katowicach pod sklep BNS z częściami elektronicznymi :]

Pozdr.

Dzięki :wink:

zgadza się kolego kupowałem tajle w BNS :decayed:

zawitał byś na spota to oblukamy na żywo czym się wozisz :naughty:

Opublikowano

:thumbup1:

Całkiem niezła maszyna miałem przyjemność zaciągnąć sie spalinami jak poszedł do przodu :grin:

Opublikowano

Na spota wybieram się już 2 lata :] Krolu miał mnie kiedyś zabrać ale zapomniał o mnie :]

Pajda dasz jakiś namiar na gościa co Ci ogarnoł kolorowego fisa??

Mam juz licznik tylko szukam kogos na miejscu = może być PW

Opublikowano

Eleganckie autko, pogratulować:wink:

Opublikowano

Przedobrzyłeś z niebieskim ledem we włączniku :kwasny: moim skromnym zdaniem nie pasuje do niczego :kwasny:

Opublikowano
Na spota wybieram się już 2 lata :] Krolu miał mnie kiedyś zabrać ale zapomniał o mnie :]

Pajda dasz jakiś namiar na gościa co Ci ogarnoł kolorowego fisa??

Mam juz licznik tylko szukam kogos na miejscu = może być PW

Pajda miał nr do gościa ode mnie ale nie na miejscu. :naughty: Na spota wpadnij bez Krola bo on gdzieś zaginął. :decayed:

Opublikowano

akajm to daj na PW jakieś info do tego gościa, może bliżej niż do ćwiary :]

Nie przyjadę na spota z czerwonym licznikiem przecież :]

Opublikowano

Poszło. :wink4: Dawaj na spota z czerwonym licznikiem ja jeździłem tak z dwa lata. :decayed::naughty:

Opublikowano
Poszło. :wink4: Dawaj na spota z czerwonym licznikiem ja jeździłem tak z dwa lata. :decayed::naughty:

ja jeżdżę do dziś :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Nie przyjadę na spota z czerwonym licznikiem przecież :]

dasz rade :decayed:, może nikt nie zauważy :whistling:

Opublikowano

Myślisz, że jak zmienisz licznik na kolor to będziesz innym, lepszym człowiekiem ?

Przecież na spoty jeżdżą ludzie i na spoty jeździmy dla ludzi... samochody są tylko małym blaszanym dodatkiem :wink:

Pajda, jaki nastepny mod ?? Pamiętam jak 2 lata temu mówiłeś: Ja już wszystko mam, więc pie*dolę modzenie :decayed::decayed:

Opublikowano
Myślisz, że jak zmienisz licznik na kolor to będziesz innym, lepszym człowiekiem ?

Przecież na spoty jeżdżą ludzie i na spoty jeździmy dla ludzi... samochody są tylko małym blaszanym dodatkiem :wink:

:good:
Opublikowano
Myślisz, że jak zmienisz licznik na kolor to będziesz innym, lepszym człowiekiem ?

Przecież na spoty jeżdżą ludzie i na spoty jeździmy dla ludzi... samochody są tylko małym blaszanym dodatkiem :wink:

Pajda, jaki nastepny mod ?? Pamiętam jak 2 lata temu mówiłeś: Ja już wszystko mam, więc pie*dolę modzenie :decayed::decayed:

mało tego.....ten dodatek ma nas tylko na spota przetransportować :wink:

Opublikowano

Amen!

---------- Post dopisany at 11:10 ---------- Poprzedni post napisany at 11:07 ----------

Pajda, jaki nastepny mod ?? Pamiętam jak 2 lata temu mówiłeś: Ja już wszystko mam, więc pie*dolę modzenie :decayed::decayed:

Taaa...:naughty::whistling:

Opublikowano
  • Autor

Pajda, jaki nastepny mod ?? Pamiętam jak 2 lata temu mówiłeś: Ja już wszystko mam, więc pie*dolę modzenie :decayed::decayed:

Taaa...:naughty::whistling:

hmm ..... :whistling:

no jest jeszcze dużo rzeczy do zrobienie :decayed:

Opublikowano

.....ale się ruszyło jak napisałem z tym czerwonym licznikiem hahaa :P

Jak to tylko dodatek to przyjadę czerwonym Kangurem silnik 1.2 60KM - tam jest fajny pomarańczowy licznik :P

---------- Post dopisany 02-12-2013 at 22:53 ---------- Poprzedni post napisany 01-12-2013 at 11:29 ----------

nooo dzisiaj znowu kolegę widziałem ok. 9:00 - skrzyżowanie Piotrowicka - Panewnicka w KCE :]

Opublikowano
  • Autor
.....ale się ruszyło jak napisałem z tym czerwonym licznikiem hahaa :P

Jak to tylko dodatek to przyjadę czerwonym Kangurem silnik 1.2 60KM - tam jest fajny pomarańczowy licznik :P

---------- Post dopisany 02-12-2013 at 22:53 ---------- Poprzedni post napisany 01-12-2013 at 11:29 ----------

nooo dzisiaj znowu kolegę widziałem ok. 9:00 - skrzyżowanie Piotrowicka - Panewnicka w KCE :]

ano zgadza się , a ja Ciebie na spocie nie widziałem dzisiaj :bicz:

---------- Post dopisany 05-12-2013 at 23:15 ---------- Poprzedni post napisany 03-12-2013 at 21:39 ----------

dobra wiadomość jest taka że ubezpieczenie opon działa :decayed: przebiłem zimową oponę koszt naprawy 45 zł zwrot na konto bez problemacji :kox:

drugie pozytywne info jest że na letniej miałem cycka dałem do reklamacji, dziś tel. że reklamacje uwzględniono i jutro jedzie do mnie nówka oponka Nokian :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.