Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] A4 Avant TDI S-LINE 171KM/357Nm by PAJDA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ja różnicy wielkiej nie widzę na fotach, grunt aby nie obcierało jak znów będą nas kobiety woziły:naughty:

trza to luknąć NA ŻYWO :wink:

Opublikowano

no fajna audiczka :)

Opublikowano
  • Autor
a ja różnicy wielkiej nie widzę na fotach, grunt aby nie obcierało jak znów będą nas kobiety woziły:naughty:

trza to luknąć NA ŻYWO :wink:

przód siedzi niżej, a tył ciutke w góre poszedł i teraz jest równo :decayed:

---------- Post dopisany at 15:59 ---------- Poprzedni post napisany at 15:08 ----------

IMAG0392.jpg

dziś zauważyłem cycka na oponie :facepalm: a opony były kupowane pod koniec czerwca

no to podjazd pod garaż i zmiana na zimówkę zmieniłem jedna potem na oś aż wkońcu wymieniłem wszystkie koła

IMAG0396.jpg

a tu zdjęcie jeszcze na starym zawiasie :

IMAG0282.jpg

czeka mnie kupno nowych zimówek i tak myśle czy kupić 225/45 czy takie jak miałem 215/50 :eusathink:

Opublikowano

odsyłaj do reklamacji

Opublikowano

Szkoda opony i reklamować trzeba. :wink4: P.S. Zawieszenie trzeba na żywo obczaić. :good:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

wpadły nowe oponki :decayed: Uniroyal MS Plus 77 225/45 R17 91 H

uniroyal-logo-gif-f-f-l180x30-sk6.png

IMAG0439.jpg

IMAG0442.jpg

Opublikowano
:good: I co jeszcze? :whistling::wink:
Opublikowano

ile w końcu zapłaciłeś ?

Opublikowano

zacna zima :naughty:

Opublikowano

:whistling:umyłbyś przed zrobieniem zdjęć :facepalm::grin:

Opublikowano
  • Autor

:whistling:umyłbyś przed zrobieniem zdjęć :facepalm::grin:

się czepiasz

---------- Post dopisany at 21:32 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ----------

ile w końcu zapłaciłeś ?

469 za sztukę

Opublikowano

Ładna maszynka:thumbup1::thumbup1::thumbup1:

Opublikowano
dziś wpadł kolory fiś na deskę :decayed:

http://s1.postimage.org/6mh5j7bsb/IMAG0328.jpg

nawet pokazuje rodzaj nadwozia :D

Opublikowano
  • Autor

jest szybka z B7 pod czujnik zmierzchu/deszczu :naughty: miała być Sekurit ale ostatecznie wpadł Guardian

IMAG0460.jpg

do tego autko dostało nowe podszybie + nowy mechanizm wycieraczek + nowe ramiona i pióra oczywiście że ory z ASO :decayed:

stare wycieraczki :facepalm: już się od dawna prosiły o wymiane

IMAG0451.jpg

nowe są rewelacyjne zbierają za***iście i w dodatku cicha praca :dance:

IMAG0450.jpg

IMAG0462.jpg

Opublikowano

U mnie miałbyś 465 zł/ szt i montaż free :wink:

Opublikowano

:brawo:

szyba z B7 wiec będziesz rezał MCE z B7 zapewne ;)

Opublikowano

Gratki nowych piórek na zimę :decayed:....:.....te zimowki już kiedyś upalałeś ,że tak zapytam ?....,że padł wybór na nie ? ;) ....też coś muszę wymyślić stąd pytanie ;)

wysłane z one v :)

Opublikowano
  • Autor
Gratki nowych piórek na zimę :decayed:....:.....te zimowki już kiedyś upalałeś ,że tak zapytam ?....,że padł wybór na nie ? ;) ....też coś muszę wymyślić stąd pytanie ;)

wysłane z one v :)

nie miałem okazji jeszcze śmigać na takich, poczytałem trochę opinii w necie , myślałem nad nokianem ale po przygodzie z jedną oponą letnią odpuściłem

Opublikowano

Ok ...:hi:

wysłane z one v :)

Opublikowano
  • Autor

nowe oświetlenie LED :decayed: 4300K jest kosa, podziękowanie dla kolegi Tomnik -> robota pierwsza klasa :thumbup1:

IMAG0466.jpg

a tu dla porównania stare :facepalm:

IMAG0476.jpg

a tu małe porównanie do starego

IMAG0470.jpg

a tak się prezentuje w całej klasie :decayed:

IMAG0482.jpg

IMAG0484.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.