Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wskaźnik paliwa pokazuje na odwrot


RalphA4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Po przeczytaniu paru wątków o rożnych problemach postanowiłem napisać na forum...

A4 B6 1.9 TDI AWX, 2003r

Wymieniałem zegary na kolor, i dokładałem q. Efekt jest taki że moj wskaźnik paliwa zamiast maleć to rośnie tak jakby pokazywał odwrotny stan paliwa. W baku są jak by 2 pływaki jeden za pasazerem i jeden za kierowaca. Ma ktoś jakieś pomysły ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mogłbys jakoś dokładniej to opisać ? w którym pływaku ? od strony pasażera czy kierowcy bo u mnie są 2 i który kablek zmieniałes ( zamieniiałeś miejscami ?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego ja w b5 miałem tylko jeden pływak ale dobierz się do każdego poklei i rusz go ręcznie i będziesz wiedział który za to odpowiada możne jeden możne dwa ciężko mi powiedzieć a na pływaku jak go wyjmiesz to zobacz konstrukcje tego pływaka i dojdziesz do tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie wiele osób pisze że niby nic nie daje zamienianie kabli w b6 no ale zobacze.

---------- Post dopisany at 12:27 ---------- Poprzedni post napisany at 12:23 ----------

a spalanie na fisie masz normalne ?

bo mi na chwile obecna licznik pokazije że mam do przejechania 2000km cały czas. A spalanie średnie na fisie też strasznie duże mi pokazuje. Jest możliwośc jakoś sprawdzić to wagiem

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po zmianie pływaka dystans jaki pozostał do zrobienia pokazuje już normalnie a spalanie odrazu pokazywało ok , czytałem gdzieś że spalanie reguluje się za pomocą vaga musisz poszukać u mnie działa idealnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok jest napisane o zmianie plywaków z pasata. czy orientuje się ktoś może jaki nr tych plywakow moj licznik jest z 2001 jak dobrze pamietam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...