zestaw glosnomowiacy Audi B8

lukaszscc

Witam. Mam takie pytanie, mianowicie nie moge polączyc sie telefonem z mmi audi przez bluetooth. Nie wiem w ogole czy ono jest w tym samochodzie, ale chyba tak skoro w podlokietniku mam wyjscie na telefon w kierownicy jest sluchawka i w panelu mmi ksiazka telefoniczna. Wiecie jak sie polaczyc z mmi przez bluetooth ? Nr vin WAUZZZ8K89N004544

Mój telefon nie chce wyszukac bluetooth w samochodzie.

Jaki masz tel. ? masz CONCERT ? moze masz stary soft w sterowniku

• Pomoc techniczna 1

Powiązany temat:

dodam że podejścia były przeróżne i BT nie ruszył.

Nie wiem czy to nie jest ta wersja BT która wspólpracuje tylko z dedykowanym tel. Audi - Motorala, ale dziwne jest to że wcale nie znajduje BT Audi.

Witam,

ja mam Iphone 6 plus, i audi symphony. Wydaje mi sie ze to jest mmi2. Nie wiem po czym poznac. Nie ma nawigacji, radio ma zmieniarke na 6 plyt, slot na karty pamieci. Glosniczki bang & olufsen. Telefon laczy sie przez blutooth z tele w aucie. Mam dostep do ksiazki tel, wszystkich polaczen itp. Natomiast jak z kierownicy wlaczam wybieranie glosowe, mowie wybierz nazwe z ksiazki to odpowiada ze ksiazka jest pusta. Szukalem po menu w opcjach ale nic nie znalazlem. Ksiazke czyta, bo mam do niej dostep. Ale z wybierania glosowego nie mam do niej dostepu. Jakis pomysl co mozna z tym zrobic?

Edytowane przez bashful

Witam,

Musisz zakodować nowe polecenia głosowe dla kontaktów w samochodzie. On nie używa tych zapamiętanych w telefonie.